Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl szerintetek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl szerintetek, vagy meleg lehet?

Figyelt kérdés
A történet lényege az, hogy egy srác állandóan rámköszön az utcán, pedig nem ismerjük egymást (én tudom ki ő, de simán elmennék mellette, hiszen személyesen nem ismerjük egymást), és mindig ugyanakkor és ugyanott futok vele össze az utcán. Lesütött fejjel megyek már, mert mindig mosolyog, megfordul utánam, és így is köszön. A dolog pikantériája az, hogy én is férfi vagyok, neki meg felesége van. Mit gondoltok, talán van benne némi "hajlam"? Nagyon kellemetlen, hogy egyébként látásból ismerem, ráadásul zavarba is nehezen jövök, de ő már szinte zavarba hoz ezzel. Megnéztem a profilját a közösségi oldalon, nem igazán aktív, a feleségével sosem látni, ezek után megfordult a fejemben, hogy talán csak társadalmi nyomásra házasodott. Kisvárosban élünk, ráadásul az édesanyja a volt kollégám, nekem ez az egész helyzet úgy kellemetlen, ahogy van. Ja, és elég jól kiszúrom, ha valaki meleg(volt már ugyanis példa srácok közeledésére és ő rajta látok valamit) Bármi nemű véleményt, meglátást szívesen veszek, írjatok minél többen, akár privátban is.

2020. ápr. 25. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem ő a meleg, hanem te vagy a bunkó, hogy nem köszönsz neki vissza, pedig ha jól értelmeztem, több szálon is ismerősök vagytok. Miért lenne meleg attól, mert köszön neked? Ember....
2020. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
40%

Nekem semmi bajom a melegekkel mindaddig, amíg nem akarják másokra is rábizonyítni, hogy márpedig ők is azok. Te most pont ezt csinálod.

A hapsi nős, ezt illene tiszteletben tartanod.

Az meg semmit sem jelent, hogy mennyire nem aktív a közösségi oldalon... ilyen alapon én zsírb.z. vagyok, mert nincs közösségi oldalam?!

2020. ápr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Te reagálod túl. csak a vágyálmaidat éled ki..
2020. ápr. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Túl reagálod...

Nem is ismered, de álmodozol...

2020. ápr. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. :-)

Ismerek nős meleget, biszexet is, szóval a nős állapot semmit sem bizonyít, nem értem miért evidens az, hogy aki nővel van, az csak hetero lehet. Vissza szoktam neki köszönni, de megáll, megfordul és addig néz, amíg el nem haladok jó hosszan, emiatt kellemetlen a dolog. Nem a köszönés a baj önmagában. Ráadásul ahogy néz, azt még a melegeknek is tanítani kellene.

Szóval köszönöm az eddigi válaszokat is, de el kell hinnetek, ha csak a köszönése miatt gondolnám melegnek, nem írtam volna ide. Az meg, hogy az anyukája a kollégám volt, nem jelent kötődést, hiszen sose láttam előtte ezt a srácot, csak egyszer, amikor gereblyézett az udvarán.

2020. ápr. 25. 20:22
 6/11 anonim ***** válasza:
49%

Na, akkor ezt a kérdést te már el is eldöntötted.

Ezek után már csak az érdekelne, miért írtad ide ki, ha senki véleményét nem fogadod el, csak a saját magadét?!

Azért jöttél ide, hogy megerősítést kapj? Hát, azt nem fogsz, mert ez a fickó nem meleg, csak te látod annak.

2020. ápr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Nekem valami miatt az asperger szindróma vagy az autizmus jutott eszembe. Vagy valami más hasonló jellegű betegség enyhe formája.
2020. ápr. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha valami csoda folytán biztosan kiderülne, hogy meleg, vagy épp ellenkezőleg, hogy nem meleg, az szerinted bármit is változtatna a helyzeten? Amit csinál, az számodra zavarbaejtő, ez a lényeg; s mivel láthatóan nemigen van eszköz a kezedben, hogy ezeket a zavarbaejtő találkozásokat elkerüld, az egyetlen, amit praktikusan tehetsz az az, hogy magadon dolgozol inkább, hogy a zavarodon csökkents.
2020. ápr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Bandi1398 válasza:

Én végigolvastam ezt az egészet. Úgy érzékelem hogy Te eldöntötted hogy ez a férfi meleg de legalábbis vonzódik a férfiakhoz. Nem hiszem hogy tudnánk olyat mondani amitől megválzotna a véleményed.

Velem is volt olyan hogy egy srác közeledett felém. (Férfi vagyok) Nem ismertük egymást csak látasból. Kellemetlen volt de rögtön az elején megmondtam neki hogy nem vonzódon ferfiakhoz és fejezze be. Ennyi volt. Ha valóban kellemetlen a szitu akkor legközelebb szólitsd meg és mond el neki hogy zavar és ne csinálja. (Persze lehet azért kellemetlen a szitu mert legbelül izgat a dolog, de szerintem ez nem valószínű)

Még amit hozzáfűznék hogy ismerek olyan ferfit akinek volt felesége, de még két gyereke is. Nemrég meghaltak a szülei és azután elmondta a feleségének hogy igazaból meleg.(Őszintén szólva nekem ez kicsit furcsa) Szóval ebben van némi igazad.

2020. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Korábban hülyének néztek, amiért egy kétgyermekes családapáról hasonlót feltételeztem. Most, 50 évesen elvált, és egy 60 éves, szintén többgyerekes apával él együtt. Mégis miért vagyok én gyökér, amiért egy igencsak esélyes dologgal kapcsolatban feltettem egy kérdést?! Eléggé jó a meleg radarom, 10-ből 9-szer eltalálom, ha valaki vonzódik. Egy hetero pali ilyet nem csinálna.
2020. ápr. 26. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!