Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Meg van az az erzes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Meg van az az erzes, mikor arra hivatkozik a fiu, akivel ugy tunt jo minden, hogy azert nem tud veled gyakran beszelgetni, ahogy azok elott, mert dolga van es nem er ra, de kozben minden oraban elerheto es nem ir?

Figyelt kérdés

Vagy amikor te okat kerdezed ennek es a valasz annyi, hogy majd ha lesz idom irok?! Es az, amikor eddig minden este ugy aludtatok el, hogy telefonon beszelgettek aztan sehol semmi es masnap valaszt sem ad ra?! Utoljara pedig, hogy az elmult idoben volt, hogy egy teljes napot atbeszeltetek telefonon, aztan ez csokkent par alkalomra es mar ott tart a dolog, hogy orultok, ha napi 1x hiv?!

Na most velem pontosan ez van! 😟 Van egy srac kb.5honapja beszelunk, de meg nem taliztunk, eleinte azert, mert vagy 200km kozottunk a tavolsag, ami nem igazan szamit csak, hogy dolgozunk mindketten es mire tenyleg megbeszeltunk volna egy talit jott ez a virus ugyhogy meg kellene varni meg elmulik. Fogalmam sincs, hogy mit tegyek, mert nagyon megkedveltem allitasa szerint o is engem, de valami biztosan van a hatterben, hogy o igy viselkedik csak nem tudom mi az. 🙄


2020. ápr. 27. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
kuka
2020. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Velem volt ilyen, csak ő a tanulásra hivatkozott mindig. Persze sokszor elérhető volt közben, én pedig mindig meg értettem, mert nagyon szerelmes voltam...aztán sajnos ez lett a vesztem, hogy mindig mindent meg értettem...inkább a haverjaival lógott, mintsem velem, nemis foglalkozott velem soha, ezek ellenére én sajnos továbbra is kitartottam mellette. Aztán végül mégis ő dobott. Azóta is mély seb van bennem emiatt, úgyhogy ha nem szeretnél sérülni jobb lenne kilépni ebből minél előbb mert ha így jársz az siralmas lesz.

Vigyázz magadra :)

21/L

2020. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem becsajozott! És ne várd meg amig ő dob, mond meg hogy neked ez furcsa és inkább békén hagyod. Aztán meglatod a reakcióját.. Én ezt tenném, ebből ki fog derülni minden.
2020. ápr. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kuka, vmi turpissag van a dologban.
2020. ápr. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!