Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik a feleségem barátnője és ahogy beszélgetni szoktunk én is bejövök neki! Férfiak ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
a lány egy modell!!!!!!!!!!!!
2012. jún. 19. 11:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
18%
megtolnám az tuti.
2012. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
45%
Vedd rá az asszonyt egy édeshármasra!
2012. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én szeretem a feleségemet,így még véletlenül sem jutna eszembe hogy bármi is legyen köztem és egy másik nő között..

Lehet hogy ritka példány vagyok, de én hűséges vagyok ahhoz akit szeretek

23/F

2012. jún. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Dottorre ***** válasza:
66%

Az ember számára vannak tiltott gyümölcsök. Ha más nőre így tudsz nézni, akkor nem vagy szerelmes a feleségedbe, jobban teszed, ha elválsz tőle, mert nem Ő a nagyŐ.

Ha el is váltok, akkor is a mostani és az ex legjobb barátnői tabuk. Nálam - és bármilyen magára valamit is adó férfinak - ez alap dolog.

2012. jún. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
5%
Ti komolyan ekkora puhap@cs@k vagytok itt mind???
2012. jún. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
45%

"Ha más nőre így tudsz nézni, akkor nem vagy szerelmes a feleségedbe"


A szerelem általában másfél, ritka esetben max. 4-5 évig tart. Amikor elmúlik, akkor szinte szükségszerűen ér egy kis csalódás - de ez a következő szerelem végén is el fog érni. Ha nem akarsz kétévente partnert cserélni, akkor a szerelem elmúlta nem ok arra, hogy elválj. Ha tartós kapcsolatot szeretnél, akkor vissza kell fognod magad és nem nézegetni más nőket (persze ez a feleséged vérmérsékletétől is függ, lehet, hogy a nézegetés még nem zavarja.)

2012. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 f@pin@ ***** válasza:
19%

TE "megküdnéd" mi puhap.cs? Bár, te elég besz.ri vagy!


Ugyan, mi bajod lehetne? Ha a csaj is benne, van, és elég diszkrét, akkor mindent bele! Miért ne szerethetnéd attól még a feleségedet? A férfi nem a farkával szeret, vagy igen?

2012. jún. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
azt mondják a tiltott gyümölcs a legédesebb
2012. jún. 19. 11:49
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Elözö válaszolónak...én inkább Téged "küldenélek meg", de már nagyon!
2012. jún. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
53%
Remélem a feleséged elolvassa a kérdést, és páros lábbal rúg ki téged...
2012. jún. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!