Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan férfi aki még hisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki még hisz a hagyományos családmodellben?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom nőként nem vagyok köteles dolgozni. Az én munkám a lakás tisztántartása, főzés, gyermeknevelés stb. Ez ugyanolyan megterhelő, mint egy munkahely. Miért kell a nőknek munka mellet a fentieket is megcsinálni? Van még hozzám hasonló, így gondolkodó?
2010. júl. 28. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mert a férfiak nem tudnak takarítani!:D
2010. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%

Igen, nekem is ez a véleményem, hogy a nőnek otthon kell maradnia. Különben egyedül nevelkedik a gyerek, és lásd mi lesz belőlük(mai 13 éves fiúk lányok)


Teljesen egyet értek veled fiú létemre:)

2010. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Van. Ők szoktak egy fizetésből szenvedni négyen.
2010. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg dolgozzanak mindketten és osszák meg a házimunkát és így senkire nem nehezedik nagy teher. Egy pasi is tud főzni, takarítani, és el tud mosogatni.
2010. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2. vagyok= csak még nem találtam meg az ideális nőt:)
2010. júl. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Én nem feltétlenül látom így. Úgy gondolom, hogy ha a majdani családomban a férjem keresni fog annyit, hogy megéljünk, és egyetért azzal, hogy ne járjak dolgozni, akkor nem fogok... de ha minimálbérért robotol napi 12 órában, akkor nem fogok otthon tétlenül ülni, nem fogunk ilyen kevés pénzből szenvedni, hogy ha egyszer jobb dolgunk is lehetne azzal, hogy én eljárok dolgozni. Én úgy gondolom, az a legfontosabb, hogy az ember tudjon alkalmazkodni, és ha egyszerűen nincs arra normális lehetőség, hogy otthon maradj, és házimunkát végezz csupán, akkor nincs, és bizony el kell menni dolgozni. Amúgy amondó vagyok egy férfi is beszállhat néha egy kicsit a házimunkába, nem esik le a karikagyűrű a ujjáról!:)
2010. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha van is, remélem engem nem ilyennel hoz össze a balsors.....

19L

2010. júl. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én meg a férfit. :)
2010. júl. 28. 13:08
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nekem nem világos, mire gondolsz, mert ellentmondásosnak tűnik az a két mondat, hogy

1. " Az én munkám a lakás tisztántartása, főzés, gyermeknevelés stb. Ez ugyanolyan megterhelő, mint egy munkahely."

2. "Miért kell a nőknek munka mellet a fentieket is megcsinálni?"


Talán arra gondolsz, hogy egy nő vagy dolgozzon, vagy vezesse a háztartást?

Szerintem ezt manapság nagyon kevés család engedheti meg magának, így nem igazán a hit kérdése. Ha egyszerűen a férfi nem keres annyit, hogy elég legyen az egész családra, akkor a nőnek is dolgozni kell. Ilyen a világunk...

Másrészt az is kérdés, hogy jó-e, ha a nőnek a teljes életét a háztartás és a gyerekek töltik ki. A férjének nem lesz a nőre sok ideje, mivel sokat dolgozik, egy egész családra kell keresnie. Régen ez lehet, hogy nem volt gond, mert egy családban volt 4-8 gyerek, azokat tényleg munka lehetett ellátni, de ma jó, ha van 2-3 gyerek. És mi lesz, ha "kirepülnek" a gyerekek? Mit csinál a nő azután? 24/F

2010. júl. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Ha rá vagyunk szorulva egyértelmű, hogy én is munkába állok. Csak a környezetemben lévő férfiak nem nagyon erőltetik a munka témát és otthon se nagyon segítenek. Van olyan család ahol már 3 hónapja a nő dolgozik, nem túl fényes fizetésért.
2010. júl. 28. 13:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!