Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a jelenlegi koronavírus jó ok arra, hogy két ember ne találkozzon?

Figyelt kérdés
Ismerkedek valakivel pont azóta mióta van ez a koronavírus és emiatt nem találkoztunk. Viszont már látnám őt, mert elkezdtem érzelmeket táplálni iránta. Ő a helyzet miatt még nem akar,de ő mászkálgat ide oda, tehát nem otthon van. Ez a "normális hozzáállás" vagy tartanom kéne attól, hogy más van a dolog mögött?
2020. ápr. 28. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Helyzet és körülményfüggő. Ha valamelyikőtök veszélyeztetett családtaggal lakik együtt, akkor jobb betartani a figyelmeztetéseket. Ha mindketten külön éltek, akkor döntsetek a saját belátásotok szerint. Én randiztam és randizok ebben az időszakban is, mert mindketten egyedül élünk, és semmilyen veszélyeztetett hozzátartozónkkal nem ápolunk jelenleg személyes kapcsolatot.
2020. ápr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írja. Én márciusban találkoztam volna valakivel. Nagyon vágyom a találkozóra, de halogatom, mivel elég sokat kéne tömegközlekedni. Hév, metró, villamos, busz+ van egy betegségem ami rizikósabbá teszi. Az illető meg szerintem azt hiszi már, hogy nem is akarok vele találkozni, pedig....:/
2020. ápr. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
Persze, most ez természetes kellene hogy legyen. (Mondjuk az is, hogy nem "mászkálgat ide-oda"...)
2020. ápr. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#1

Szerintem is ez lenne a normális,aztán mégis ismerek olyan srácot aki a 60 körüli szüleivel és a 90+os nagymamájával él, mégis hétről hétre könnyűvérű nőcskékhez járkál... nulla felelősségérzet.


Kérdező, mérlegeld az első válasza alapján a helyzeteteket, és ha nem egyedül él, örülj neki, hogy neked nem a fentihez hasonló ösztönlénnyel van dolgod.

2020. ápr. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81% Nekem egyik nőismerősöm ilyen. Anyósával, apósával él, a férje 60+. A nő jóval fiatalabb. Ő hisztinek nevezte az egészet. Az apósát anyósát kigúnyolta, hogy szánalmasak, mert félnek. Simán eljárogat mindenfelé. Mondtam neki, hogyha a férje kapja el valószínű az utcára fog kerülni, mert a férje családja nagyon nem szereti. Annyit írt, hogy miért kapná el "nem dohányzik". :DD Komolyan ennyire SEGG emberek vannak.
2020. ápr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!