Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged zavarna ha az exed egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna ha az exed egy volt barátnőddel/haveroddal jönne össze?

Figyelt kérdés

Felmerült bennem ez a kérdés, hiába vagyunk külön már 4 hónapja, ma tudtam meg, hogy egy volt barátnőmmel van együtt az exem. A csajjal kb egy évig voltunk barátnők még az exem előtt, szóval ők nem rajtam keresztül ismerték meg egymást.

Bennem ez olyan fura érzéseket kelt pedig tudom, hogy nem kéne.

Téged érdekelne ha ilyen történne veled?



2020. ápr. 30. 15:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Hat engem azért bántana. Szerintem mindig szarabb, ha ismered az utódodat, legyen az bárki..
2020. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 ko zákpatrik válasza:
48%
Szoba se alnek vele tobbet
2020. ápr. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az aktuális barátaimban remélem, hogy van annyi tapintat, hogy megkérdeznek róla. Mikor nekem egy barátom exe írt, azonnal elmondtam, kíváncsi voltam, hogy reagál rá. Végül nem jöttem vele össze, mert tudom milyen egy szutyok volt, de nekem a barátom fontosabb, mint egy ismerkedni akaró idegen és ezt fordítva is elvárom.



Régi barátok, akikkel nem tartom a kapcsolatot meg nem barátok.

2020. ápr. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
Mi közöd van hozzá, mit csinál az exed a szakításotok tán?
2020. ápr. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Exem = volt hozzá közöm, de már nincs

Volt haverom = volt hozzá közöm, de már nincs

Tehát összejön két ember, akikhez már semmi közöm...

Kétlem, hogy egyáltalán tudnék a kapcsolatukról ezek után. :D

2020. ápr. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudok semmit az exemről nem is nyomozgatok utána, de ha kiderülne biztosan zavarna. Arra gondolnék hogy biztos kibeszélnek, hasonlítgatnám magam az új párjához stb. Szerintem jobb nem tudni.
2020. ápr. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha mindkettő már csak "volt", akkor nem érdekelne :D


De ha nem volt túl komoly a kapcsolat, akkor nem zavarna az sem,hogy ha a jelenlegi barátnőmmel jönne össze..Véleményem persze meglenne magamban a barátnőről, de nem vesznék vele össze emiatt :D

2020. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekelne mit csinál az exem a volt barátnőmmel. Mert már elmúlt el kell felejteni a jelenben élj és építsd a jövőd.
2020. máj. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem zavarna.
2020. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha nagyon régi exem akkor abszolút nem érdekelne. Ha az előző exem akkor zavarna kicsit, de nem készülnék ki, csak kicsit undorítónak tartanám.
2020. máj. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!