Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire illik születésnapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire illik születésnapi ajándékot venni, ha még alig pár hónapja járunk? L

Figyelt kérdés

2,5-3 hónapja vagyunk együtt. Nem tudom,hogy ilyenkor mennyiért illik venni és egyáltalán illik-e? Ismerem már annyira tudom minek örülne,de nem akarom,hogy azt gondolja túlzásba estem..sajnos 16ezerért vásároltam és azon gondolkozom lehet csak egyiket adom oda neki...

Cikinek érzem,hogy már most ennyit költök rá..

Amúgy sok időt töltünk együtt,komoly a kapcsolat. Vagy ne is adjak ajándékot csak sütit és ennyi?Mit illik?


2020. máj. 1. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Valami apróságot, ennyi hónap után, nyugodtan adhatsz. A 16-ezer túl sok!

Ffi.

2020. máj. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az túl sok.
2020. máj. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Az egyik 11 ezer volt (hasznos dolog amit régen meg akart venni).

A másik 5ezer volt (játék ami illik hozzá,örülne neki)


Akkor egyiket adjam csak oda? mondjuk a 11-ezreset?MErt azt,ha most nem adom akkor lehet pár hét múlva megveszi magának..

A másik ajándékot meg eltegyem névnapra,akármire?

2020. máj. 1. 09:21
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha már megvetted akkor nyugodtan ad oda. Egyébként illik, ha együtt vagy valakivel. De az nem kérdés, hogy kicsit eltúloztad.


Mit vettél egyébként?

2020. máj. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
49%
16 ezret egy jobb étteremben is elköltesz egy vacsorára. Szerintem nem túlzás.
2020. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért még meghallgatnám mások véleményét is!

Amúgy ő elég nagyvonalú velem,simán rendel nekem 2-3ezerért kaját,ha kérem. Karantén előtt heti 1-2x vitt étterembe is vagy sütizni is. Azért ott is 3-4ezerért fogyasztottam. Néha vesz nekem random ajándékot pár ezerért ezért gondoltam,hogy valahol kompenzálnom kellene.

De most meg már belegondolva lehet túlzás??nem tudom.

2020. máj. 1. 09:46
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva én ajándékozás terén mindig inkább túlzásba esek, minthogy csalódás legyen. Jó ötlet az is, hogy most adod oda a drágábbikat, aztán a másik ajándékot meg névnapjára. Szerintem ha akkor, amikor megvetted, ezt érezted reálisnak és úgy gondoltad, megéri és jó lesz, akkor most utólag ne vond kétségbe magad, tarts ki az eredeti megérzéseid és ötleteid mellett.
2020. máj. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Még ma átgondolom,alszok rá!De igazad lehet,hogy akkor azt gondoltam ez a reális most pedig tétovázok. Az olcsóbbat mindneképp oda akartam neki adni,mert az személyreszabott,ötletes de azt meg úgy éreztem túl kevés lenne.

és még nem vagyok benne biztos,hogy a hasznos vs személyes,haszontalanabb dolognak örül jobban? Ezért mindneképp akartam egy hasznosabb dolgot mellé. Hogy lássam melyiknek örül jobban és legközelebb könnyebben tudjak dönteni.

MEg úgy gondoltam születésnap egyszer van az évben.

2020. máj. 1. 09:58
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem add oda neki a hasznosabbat, a másikat pedig majd névnapjára. Főleg, hogy lehet amúgy megvenné magának nemsokára. A másik helyett pedig készíts neki valami finomat, sütit ha szereti. Biztos értékelni fogja. :)
2020. máj. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez megint tipikus női túlgondolás (nő vagyok én is) Már megvetted neki azt a két ajándékot utána gondolkozol rajat, hogy mégsem kéne, mert túlzás. Tarts ki magad mellett, ne azon aggódj, hogy mit fog szólni, vagy ezzel biztos elijeszted...

Szépen elmondod neki, hogy mit miért vettél és biztos örülni fog neki. A pasik is szeretik érezni, hogy nem sajnálod rá a pénzt, ez azt sugalja, hogy fontos neked.

2020. máj. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!