Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illik a születésnapi köszöntés...

Illik a születésnapi köszöntés megköszönését, , le-szívesenezni"?

Figyelt kérdés

Pl:

Ember1: Boldog Születésnapot!

Születésnapos: Köszönöm!:)

Ember1: Szívesen!



2014. ápr. 15. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges.
2014. ápr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Idegennek érzem, szerintem nem illik. Szívesenezni segítség megköszönése után szokás.
2014. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. ápr. 15. 19:07
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Nekem olyan érzésem lenne tőle, hogy nem azért köszöntöttél fel, mert szeretsz, hanem csak mert így illik, egy kötelezettséget tudtál le, örüljek, szívesen. Lehet, hogy nem, de nekem ez fordulna meg a fejemben, ha ilyet hallanék.
2014. ápr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Körülbelül pont ugyan arra gondoltam, mint a kedves utolsó válaszoló. Neked is köszönöm szépen!
2014. ápr. 20. 20:47
 6/8 anonim válasza:
90%
Nekem is nagyon hülyén hangzik. Talán a nincs mit még elmegy...
2014. ápr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Nekem volt ilyen ismerősöm,ő is mindig ezt írta a szülinapi köszöntésnél a köszönöm után,hogy szívesen,holott sztem sem illik. Azóta az illetőről ki is derült néhány dolog...messziről elkerülöm.
2014. jún. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon hülyén hangzik és szerintem aki így reagál annak valami nincs rendben fejben 🤔
2023. máj. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!