Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tanácsot kérek a kiszemelt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tanácsot kérek a kiszemelt férfitól? Hogy le akarok feküdni valakivel de nem veszi eszre.

Figyelt kérdés

Jó ötlet ha attól a pasitól kerek tanácsot akivel le akarok feküdni? Szóval azt kérdeznem tőle hogy ismerek vkit bejön le akarok feküdni vele de nem veszi eszre mit csináljak? Rám mozdulna vagy elkezdene gondolkodni hogy mi ketten...

Nem merem neki megmondani nagyon félek visszautasítástól.

34 éves én 28 éves nő vagyok.

Szoktunk néha beszélgetni egy varosban lakunk de csak barati beszelgetes. Vágyom rá.


2020. máj. 1. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt meg mondod neki még úgy se lesz esélyed nála mert azt hiszi majd van más, és nem akar próbálkozni. Kerits rá alkalmat szerintem valamilyen ürüggyel hogy kettesbe legyetek és akkor próbálkozz be egyértelműen. Nemhinném vissza utasítana.
2020. máj. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Úgy válaszolok, hogy feltételezem azt, hogy mindketten pár nélkül vagytok.

Lényeges, hogy mennyi ideje ismeritek egymást és mennyire bizalmas (intim) a téma, amiről egyebek mellett beszélgettek. Azt írod, hogy csak baráti a beszélgetés. Én a helyedben (férfiként írom) várnék arra, hogy ő közelítsen. Ha hosszabb idő (pl. 2 hónap) után sem tesz ajánlatot, akkor veled nem akar mást, csak ami eddig van. Különben nem veszi észre, hogy mire célzol és ha még tovább próbálkoznál, talán pár esetre kötélnek állna, de többre aligha.

Ffi.

2020. máj. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyes jól mondja, ez teljesen olyan, mintha azt akarnád neki sugallni, hogy ő szigorúan egy barát, de van valahol egy pasi, akire vágysz.

Ha már fel mered hozni neki, hogy szexhiányod van, akkor nem az lenne a célra vezető, ha azt is elmondanád, hogy te őt akarod?

2020. máj. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Végtelenül hülye ötlet. Hívd el inkább kávézni.
2020. máj. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tőlem egy csaj ilyet kérdezne, nekem ebből az jönne le, hogy úgy van ahogy mondja és rám csak barátként tekint. Pont, hogy nem mozdulnék rá. Ha pályázatam rá, kiábrándító lenne ha meg nem, hagynám annyiban a dolgot.
2020. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, förtelmes ötlet. Ha ilyennel nekem előállnál, nem beszélnénk utána többet, az biztos.


Inkább próbáld vele mélyíteni a kapcsolatod, keresd kicsit gyakrabban, értelmes dolgokban kérd ki a véleményét. A szoktunk néha beszélgetniből nem fog sok lenni, a hülye játékokat meg hagyni kéne.

2020. máj. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor célozzak arra hogy unalmas egyedül? Vagy kicsit kihívóbb öltözködés jó ötlet?
2020. máj. 1. 13:44
 8/11 A kérdező kommentje:

Nagyon félek hogy csak barátilag közeledik és felek az elutasítástól.

Egyébként sosem mer 1 másodpercnél tovább nézni a szemembe. Zavarban lehet?

2020. máj. 1. 13:46
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

8# Ez már lehet jó jel, bár több oka is lehet annak, ha valaki nem mer a másik szemébe nézni. 50-50%


Tegyél egyértelműbb utalásokat. Mi szeretjük ezeket (ffiak) és sokszor mi is vagyunk olyan hülyék, hogy nem vesszük egyből a lapot

2020. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen ennél többet is tudnod kéne. Szerintem sok pasi (főleg ha pl önbizalomhiányos) nem venné a lapot. Inkább flörtölj vele finoman, legyél kétértelmű, mozgasd meg a fantáiáját hogy gondolkodnia kelljen, piszkáld meg egy kicsit. Ezzel nem égeted magad mert nem leszel egyértelmű, de ha felkelted az érdeklődését akkor el fog kezdeni közeledni hogy kiderítse.
2020. máj. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!