Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ha egy nő szép, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ha egy nő szép, de rövidebb a nyaka az átlagnál, nektek az zavaró?

Figyelt kérdés

Szép az arcom, és puha a bőröm. Plusz bár nem túl nagy a mellem, de kerek és feszes, szerintem jó az alakom (homokóra) és bár nem vagyok pálcika, a hátam / vállam és a csípőm szélesebb, de arányos egymással a kettő, a derekam meg vékony, szóval nem nézek ki rosszul. De teljesen kétségbeejt, hogy a nyakam nem valami hosszú. Nem olyan vészesen rövid, hogy ez az első ami eszébe jut valakinek, hogy ejj de rövid nyaka van, nem abnormális, vagy beteges, de egy két centi hiányzik, szóval nem hattyúnyak, és lehet, hogy bár nem jut eszébe az embereknek, hogy na ez velem a baj, de mégis az összképet nem látják szépnek miatta, vagyis ettől félek. A férfiak ezt észre veszik? Én úgy érzem, ez teljesen kihat a külsőmre, meg, hogy rövid nyakkal nem lehetek teljes értékűleg nőies jelenség, hiába vagyok amúgy az.


Mennyire zavaró? Ettől csúnyának láttok egy amúgy nem csúnya nőt?



2020. máj. 1. 23:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ki kell pótolni
2020. máj. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Kutyát nem érdekli! :)
2020. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Ilyet se halottam még itt... Van valahol Afrikában ahol divat ez a hosszú nyak nőknél és valamit raknak rá, hogy nyujtsák vele, ha annyira zavar megoldható 🤣 csak nehogy zsiráf legyél a végén. Nyugodjál meg, senkit nem érdekel, soha senkit nem halottam hogy egy lány nyakárol mondana bármit is...
2020. máj. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fontos. Ha gondolod takard ki az arcod és küldj privit.
2020. máj. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Ezt most komolyan egy felnőtt nő írta?
2020. máj. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A kigyúrt kopaszokra szokták mondani, hogy egybenyakúak.



Aki csak a nyakad miatt nem áll le veled, azért nem kár. Aki együtt akar veled lenni, nem fog ezen fennakadni.

2020. máj. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

Tudod mi a kétségbe ejtő? Az, hogy ezt a felnőtt kategóriában kérdezed!

Nyilván nem vagy csúnya, és valószínűleg rajtad kívül ez nem tűnik fel senkinek. A probléma csak a fejedben létezik.

2020. máj. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az ilyen apróságokat kb csak a nők veszik észre.


Mi férfiak az összképet nézzük, és nem 1-1 apró részletet. Csak magatokból indultok ki, akik képesek vagytok kizárni egy férfit valami bagatel marhaság miatt

2020. máj. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hogymivan?
2020. máj. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hogy rövid? Bud Spenceresen ököllel a feje búbjára vertek?
2020. máj. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!