Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal, úgy néz ki hogy lesz is a dologból valami, de gondok vannak ott "lent" nálam... Műtétre lenne szükség, amit fogalmam sincs hogy mikor tudnak megcsinálni majd.


Szerintetek a lány megérti? Tud várni addig? Egyelőre még nem említettem neki...


Köszönöm!


2020. máj. 3. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem érti meg.
2020. máj. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Miért nem?3
2020. máj. 3. 15:56
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Attól függ, milyen komolyra terveztek és hány évesek vagytok.
2020. máj. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Huszonévesek vagyunk, szerintem komoly lesz...
2020. máj. 3. 15:57
 5/17 anonim ***** válasza:
14%
Ha 50 éves vagy és a lány 49, akkor meg fogja érteni.
2020. máj. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Mindenképpen megbeszélném vele. Más nem tudhatja, hogy ő hogy reagálna.
2020. máj. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Miért ez olyan nagy baj lehet? Egyébként fitymaszűkületről van szó... Műtét után nem lenne vele gond.
2020. máj. 3. 15:59
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Egy normális lány nem fog ezen fennakadni, hiszen nem életre szóló, hanem orvosolható problémáról van szó. Ha emiatt visszavonulót fúj, egy percig se bánkódj, találsz jobbat. Gondolj bele, ha egy olyan probléma miatt lekoccol, ami egy műtéttel megoldható, mennyire számíthatnál rá nagyobb bajban?
2020. máj. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
66%
Ugyan már! Ez teljesen érthető kis apróság.
2020. máj. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Egy normális kapcsolatban hosszútávú terveitek vannak együtt. Nem addig tart, amíg végre sikerül egy éjszakára összebújnotok, és utána kampec.


Mivel nekem volt már olyan fiúm, aki nem működött alul, feltétlenül azt mondanám, hogy tudasd vele, hogy nem az ő hibája, ha nem jön össze a dolog,

és mondd meg neki, hogy szándékodban áll orvosi segítséget kérni.


Ha egyébként megvan köztetek a szexuális vonzalom ("pattognak a szikrák"), és minden más szempont stimmel a dolog (értelmes kommunikáció, közös beszédtémák, azonos jövőkép, bizonyos fokú intellektuális egyezés, háttér),

akkor szerintem nyugodtan mondd el neki, nehogy félreértse, és azt higgye, ő nem elég vonzó számodra szexuálisan.

2020. máj. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!