Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz, mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nagyon gáz, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy lánnyal, úgy néz ki hogy lesz is a dologból valami, de gondok vannak ott "lent" nálam... Műtétre lenne szükség, amit fogalmam sincs hogy mikor tudnak megcsinálni majd.


Szerintetek a lány megérti? Tud várni addig? Egyelőre még nem említettem neki...


Köszönöm!


2020. máj. 3. 15:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miért kellett eddig várni?
2020. máj. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, hogy ez az első kapcsolatod. Butaság volt eddig várni a műtéttel és mivel most csak akkut eseteket látnak el, várnod kell még. Magán klinikán hamarabb sorra kerülhetsz. Aztán van még a felépülési idő is utána.

Ezt nem fogod tudni titokban tartani. Állami intézményben legalább fél évvel számolnék, mire szexelhetsz.


El kell mondanod, remélhetőleg jól fogadja.

2020. máj. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Van egy doki, ő már jövőhét után tudna vállalni, úgyhogy ezek szerint mégsem kell olyan sokat várni, meg is lepődtem.

2020. máj. 3. 16:57
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
a fitymaszűkületet magadnak is tudod orvosolni, a csajszi segítségével mindenképp. Nem kell hozzá feltétlen műtét:)
2020. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez is nézőpont és helyzet kérdése. Korod nem írtad, pl engem instant kiábrándítana, ha a huszonéves partnerem állna ezzel elő. Nem tetszik ha valaki közel egy évtizedig mellőz egy problémát, fitymaszűkület pedig nem akut jelentkezik.
2020. máj. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Most olvasom, hogy huszonéves vagy 😅 és a többi választ.

Mielőtt bárki feléért nem a műtét és a pár hét várakozás zavarna, hanem az, hogy valaki ennyire tesz az egészségére.

2020. máj. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igazad van, csak eddig nem volt barátnőm, nem volt szexuális kapcsolatom sem. Igazából egészségügyi szempontból annyira nem vészes a dolog, mert tudtam tisztítani, csak merevedéskor nem lehet hátrahúzni teljesen...
2020. máj. 4. 11:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!