Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szakított, miért nem töröl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakított, miért nem töröl vagy tilt le mindenhonnan?

Figyelt kérdés
Se facebookról, se instagramról nem törölt le. Ennek van valami jelentősége? Valakivel történt már olyan amúgy, hogy a szakítófél idővel újra felkereste a volt partnerét? Mennyire reális, hogy fog még valaha keresni?
2020. máj. 4. 17:00
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
96%
Volt már, hogy szakítottam, és nem töröltem sehonnan az exem, épp azért, mert már nem érdekelt annyira sem, hogy törölgessem őt.
2020. máj. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
93%
Én pont akkor töröltem, tiltottam amikor szenvedtem, hiányzott és nem akartam mindig rákeresni, vagy hogy nap mint nap szembe jöjjön velem az aktuális párjával a képe pl. Amikor fent hagytam ismerősnek, akkor teljesen elengedtem az exem, nem szenvedtem miatta nem zavart, hogy ott van és látom. Szval sztem ne éld ebbe magad inkább próbálj meg túllenni rajta.
2020. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 Lazy Lover ***** válasza:
94%
ez még nem indok hogy letiltsuk valakit én sok csajommal még mindig tartom a kapcsolatot békében váltunk el
2020. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem eddig egy barátnőm volt, pár hónapja szakítottunk pedig jó volt a kapcsolatunk szinte végig. Én sem töröltem le mert nem haraggal váltunk el és nem zavar hogy látom a képeit meg amiket megoszt stb.

Nem tudom milyen hangnemben váltatok el egymástól de lehet hogy őt is hidegen hagyja hogy látja a dolgaid

2020. máj. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Próbálom elengedni, de nehéz. Az ép eszem azt mondja, hogy ez a hajó elment, és nem fog visszajönni, de valahol meg van egy olyan megérzésem, hogy vissza fog térni. Ha nem is mostanában, de egy fél év, év múlva. Igazából azért is vagyok ennyire megkavarodva, mert amikor elváltak útjaink és kérdeztem tőle, hogy akkor soha többet ne keressem, azt mondta, ha gondolom akkor keressem. Természetesen én nem kerestem azóta, és ő sem engem (ennek két hete). De ha ennyire le akarja zárni és állítása szerint véglegesek az ilyen döntései, akkor miért hagy meg egy ilyen lehetőséget, hogy én keressem őt, ha gondolom?!
2020. máj. 4. 17:16
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

A letörlés sem nagy cucc, egyszerűen nem vagy kíváncsi az illetőre, de ez inkább akkor van, ha nem valami szépen váltatok el. Azért a tiltás már komolyabb.

Nem törölt mert nem haragszik, semleges vagy számára.

2020. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
80%

Mert ez csak kedvesség, azt gondolja ezzel jobb vagy könnyebb lehet neked hogy nem teljesen szakad meg a kapcsolat, vagy legalábbis a lehetősége.


Nekem rossz tapasztalaim vannak az ex-szel való kapcsolattartásban, pont hogy még pluszban kihasznált a maga fájdalmas sebeit enyhíteni, amit már az új kiszemeltje okozott neki. Igaz az az ex így utólag már látom, hogy nem volt százas, de rosszabb esetben lehetsz ZS-terv is ha egyedül érzi magát vagy nem jönnek össze a dolgai; ennek a lehetőségét sem szabad elvetni.


Természetes amit most érzel, de törekedj arra hogy megakard szakítani a kapcsolatot és hogy továbblépj.

2020. máj. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
95%
Azért nem törölt le, mert cseszik rá. Eszébe sem jutott, jobb dolga van.
2020. máj. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%
Jó eséllyel azért hagyta meg a lehetőséget mert tudja hogy érzékenyen érint a dolog és nem akar ezzel sem bántani. Van akinek úgy könnyebb a szakítás ha soha többé nem látja és nem beszél az exével, de van akinek meg könnyebb úgy hogy tudja hogy bár vége a kapcsolatnak, de attól még ott a lehetőség hogy beszéljen vele pár szót.
2020. máj. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Szerintetek ő még fog keresni?
2020. máj. 4. 17:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!