Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Segít a letiltás mindenhonnan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segít a letiltás mindenhonnan, hogy hamarabb elfelejtsük azt, aki szakított velünk?

Figyelt kérdés
Még mindig szeretem, nem tudom megmagyarázni, hogy miért és szenvedek. De még friss a szakítás, mert vasárnap délelőtt tette. Nem vagyok már tini, de úgy gondoltam, hogy így nem látok és hallok róla többet, mert nem egy városban lakunk, akkor könnyebb lesz. Szerintetek is? Vagy egyéb jobb ötletet is szívesen fogadok. 35+N

2019. ápr. 10. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Igen, szakítás után én még halogattam hogy "legyünk barátok" biztos jó lesz de nem működött és megtettem, szépen elköszöntem a lánytól megköszöntem mindent amit adott nekem jót/rosszat és letiltottam mindenhonnan.
2019. ápr. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem attól függ, hogy hogyan szakítottatok. Mi például Nem töröltük, nem tiltottuk egymást sehonnan. Nem vesztünk össze.

Pár hónapig rossz volt mert állandóan nézegettem a profilját meg attól függetlenül néha írogattunk is egymásnak de ha teljesen megszakítottam volna vele a kapcsolatot akkor sokkal nehezebb lett volna. Már most kicsit több mint egy év telt el a szakításunk óta, havonta egyszer ha váltunk néhány szót, de még most sem érzem úgy, hogy meg kellene szakítanunk a kapcsolatot. Jó ez így, neki is és nekem is van más.

2019. ápr. 10. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Én nem akartam letiltani az exemet, viszont megkértem, hogy szűnjön meg. Értem ez alatt pl.a képeim lájkolgatását, szülinapi köszöntéseket, mindent. De Nem tette és 4-5 hónap után már rohadtul idegesített, hogy ha valamit kiteszek, azt ő lájkolja, illetve születésnapomon tőle jött az első köszöntés kora reggel. Aztán egyszer bekattantam és letöröltem az ismerősök közül és kikapcsolatam neki a lehetőséget, hogy üzenetet tudjon írni.

ettől jobban éreztem magam.

2019. ápr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem első kapcsolatomnak lett vége egy éve,azonnal tiltottam ,töröltem mindenhonnan.

November körül instangrammon a blokkolt emberek között kerestem valakit és megláttam,hogy az exemnek lett új barátja,nagyon rosszúl esett mert egészen addig azt se tudtam,hogy él e vagy hal,mondanom sem kell nem maradt ép része a telefonomnak

2019. ápr. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem segíthet.
2019. ápr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%
Nekem segített. Egyedül csak azt bánom,hogy vártam szakítás után 3 hónapot a letiltással,nem egyből tiltottam. Sokkal hamarabb túl lettem volna rajta.
2019. ápr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nincs facebookom, (22F) de en az exemet töröltem instagramon es a whatsappbol is számmal együtt. Nekem ez elég volt mert nem egy körben mozgunk így nem latom a hétköznapokban sem. Azt az egyet bánom hogy nem fogtam fel az elejen hogy vége pedig közös megegyezés volt es írtam neki utana 1-2x ami így utolag elég gyerekes dolog szerintem.
2019. ápr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Noren1989 ***** válasza:
74%

Igen, segít. Én is csak a fentieket tudom igazolni, nàlam is próbàlkozott az exem a legyünk baràtok dologgal. Mindezzel 3hónapot vett még el az életemből. Eddig az összeset bannoltam reflexből, nàla nem tettem meg, huzavona lett a vége. Amikor eljutottam odàig, h letiltsam, tudatosítottam magamban, hogy eddig valószínűleg (a kétes 3hónapban) csak amolyan ego-boost-ért keresett meg, nem azért, mert bàrmit is akart volna. Csak ettől értékesebbnek érezte magàt emberileg. Ahogy ezt konstatàltam, megmondtam neki, hogy holnaptól nem tud írni, és elköszöntem. Szó se róla, azóta egy darab szarnak érzem magam, de legalàbb nem àlltatom magam azzal, hogy valóban szüksége lenne ràm.


Úgy gondolom, hogy ez segíthet lezàrni a dolgokat. Nàlad is.

2019. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!