Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a páromnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a páromnál fogok aludni, de nagyon büdöset kakilok?

Figyelt kérdés

Bocsánat, de nem tudtam szebben megfogalmazni. Most fogok először nála lenni huzamosabb ideig, péntek délutántól hétfő reggelig. Lehetetlenség, hogy ne menjek el ez idő alatt nagy wc-re. Egy problémám van, borzasztó büdöset kakilok, nem tudom miért, nagyon sok zöldséget eszek, húst nem fogyasztok, azóta nagyon szagos a kakim. Nála úgy van wc, hogy nincs ablak, az előszobából nyílik a wc. Ha be is csukom az ajtót, biztos kiérződik, de ha utánam megy el, akkor tuti érezni fogja. Úgy érzem nem lenne illő beszagosítani az egész lakást, de akkor nem tudom mit tehetnék. Már arra gondoltam, lemondom az egészet. Ti mit csinálnátok?

L/24


2020. máj. 4. 18:07
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
78%
Sprézd be.
2020. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
74%
Ha oda jut a kapcsolatotok hogy együtt fogtok lakni akkor meg minden nap érezni fogja. Ez egy normális dolog, mindenki szokott csokizni és mindenkié büdös. De ha ennyire zavar akkor végezd el a dolgod és fújj ki fél flakon illatosítót majd pedig villám gyorsasággal menj ki és csukd vissza az ajtót, esetleg kintre is fújj egy kicsit. Bár ez lehet hogy feltűnő lesz de más megoldás nincs :D
2020. máj. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
De akkor azt is fogja érezni, és akkor tudja, hogy azért spréztem be, mert büdös volt. És szerintem teljesen nem fedné el a szagot az se.
2020. máj. 4. 18:10
 4/41 anonim ***** válasza:
90%

Amint a popódat elhagyta a cucc, azonnal húzd le. Nyisd ki az ablakot már az akció előtt. Utána fújj be sprével. Ha a barátodnak nincs, sunyiba vigyél egyet magaddal trükkösen.

A legfontosabb, hogy ne feledd, ő is szokott kakilni. 😄 Ne keríts túl nagy feneket a dolognak 😉

2020. máj. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
88%
Ha annyira szeret, a szagoddal együtt is szeretni fog. De azért tegyél meg mindent, hogy a lehető legkevésbé érződjön.
2020. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
84%
Vannak mindenféle illatú wc illatosító folyadékok (kacsa), miután végeztél leengeded vízzel és belocsolod a kagylót, valamennyire elveszi a szagokat.
2020. máj. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 Parasztgyerek ***** válasza:
58%
Nálam a fürdőben van a wc. Simán elvégeztük a dolgunkat egymás előtt is. Nem igen volt tabu semmi.
2020. máj. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
88%

Rögtön lehúzod. Ha végzel befújsz, és lehajtod a wc tetőt.

Egyébként meg senkié sem rózsa illatú, úgyhogy kár ezen problémáznod.

2020. máj. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
46%
Ne parázz, ez lesz az első próbája a kapcsolatodnak.
2020. máj. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
19%

hát én szólnék neki hogy gyorsan építsen be egy ablakot akkor mert bajok lesznek


az a baj hogy csak zöldséget eszel, olyan vagy mint egy dínó

[link]

2020. máj. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!