Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a mai világban barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Szinte mindenki foglalt aki nem az meg nem akar semmilyen kapcsolatot de ha akar ő is tud srácot találni. Nagyon nehéz a srácoknak vagyis nekünk férfiaknak csajozni lányok az tudnak válogatni. Kiír ide egy kérdést egy lány hogy kapcsolatot keres és mennek utána a privát üzenetek. Ellentétben egy férfival. És nyilván azokat akarják maguk mellé akik jól állnak anyagilag is karrier szempontjából és nem egy elesett ember. De ha mondjuk a csak lenne "elesett" mondjuk munkanélküli vagy bármi egyéb szintén találhat magának pasit mert nem mindegyik férfinak fontos az hogy a lány mondjuk dolgozzon csak ott legyen vele. Tehát nem tudom hogyan lehet barátnőt találni a mai világban és így 27 évesen hogy még nem is volt kezdem is feladni ezt az egészet.
2020. máj. 6. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Balfahsz vagy tudom mert én is ilyen voltam, fejezd be a hisztit és inkább lépj mert nem lesz jó vége.
2020. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is feladtam már. 32 évesen rohadok egyedül. Sosem voltam jó egy nőnek se. És már nem is akarok megfelelni.

Mind a sármos jó pasikat kergeti, én nem vagyok az és nem is leszek. Ez van.

2020. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

"Kiír ide egy kérdést egy lány hogy kapcsolatot keres és mennek utána a privát üzenetek. "


Na persze, ahogy te azt elképzeled. Édesmézes és a társai :D

2020. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Noren1989 ***** válasza:

Figyu, ha emiatt keseregsz, sose lesz boldog életed. Egyedül is meg kell tanulnod úgymond ellenni, teljesnek érezni az életed.


Ne a punci körül forogjon az életed és ennyi.

2020. máj. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Persze én vagyok a ba..fasz hogy foglaltak a lányok többsége. :D Ez jó válasz volt. Ez olyan hogy mivel ők választanak és nem a férfi elősorban hogy egy nő elé tesznek 300 ezret meg 2 milliót nyilván a 2 milliót fogja választani és nem a 300 ezret mert az több. Ha kb, 5 pasi jut egy nőre már akkor is tud választani. Tehát szerencse kell már ehhez hogy találni egy barátnőt és lassan 30 éves leszek és még kamaszkoromban sem volt. Belépek a középkorba akkor meg már késő. Tehát ha 20 éves koromtól kedzve 7 év alatt nem sikerült akkor nem reménykedek már ebben a 3 évben. Csak rossz ez mert nincs kivel megosztani élményeket vagy visszaemlékezni nincs kivel elmenni sehova kirándulni vagy közös tevékenységeket végezni. Mert ezekre öreg korunkra is visszaemlékezünk.
2020. máj. 6. 17:25
 6/11 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a sz.x. Tudom ez furcsa de én nem elsősorban ezért akarok kapcsolatot mert az úgyis majd jön magától. Hanem hogy legyen valaki mellettem. Hiszen senki nem megy pl. egyedül moziba vagy étterembe vagy akárhova vagy bármi egyéb.
2020. máj. 6. 17:26
 7/11 anonim ***** válasza:
39%
Ha szinte minden lány foglalt, akkor szinte minden pasi is. Mert egy pár az 1+1. Akik szinglik, azok meg egymás között válogathatnak. Illetve a sok ezer párból nap mint nap szakít néhány, tehát újabb emberek lesznek szinglik.
2020. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
43%

1. Jó dumával, tökösséggel, magabiztossággal, humorossággal, férfias viselkedéssel.

2. Ápolt, igényes megjelenéssel, jóképű arccal, átlag feletti testmagassággal, több évi edzőtermezéssel összeszedett izomzattal.

3. Intelligenciával, jó végzettséggel, munkahellyel, fizetéssel, vagy utóbbiak hiányában legalább annak benyomásával, hogy lehet még belőled valaki az életben.


Ebből a fenti 3 csoportból 2 jó ha megvan.

2020. máj. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Pénzzel? Még több pénzzel? Sok-sok millióval?
2020. máj. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
97%

"hogy foglaltak a lányok többsége."


Akkor a pasik többsége is talált barátnőt. Tudod, ahány nőnek van pasija, annyi pasinak is van nője.

2020. máj. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!