Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ehhez?

Figyelt kérdés

A pasas előadná magát, hogy mekkora sztár és amikor elmegyünk hozzá anyuka meg apuka fogad.. majd a szobájában iszonyat mocsok és szemét van?

És 0 Ftot ad haza.. lófiszt se segít otthon és igénytelen... bármit tett azt apu pénzéből és másokon könyökölve.. milyen ember ez? 45 éves


2020. máj. 7. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Olyan, akivel többet egy percet sem érdemes foglalkozni.
2020. máj. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Ehehe de legalább a dumája jó volt különben nem mentél volna a lakására...pardon apuka lakására hahahhaha

Milyen ember az ilyen? Na ők az igazi lúzerek, és nem azok a férfiak akik normális körülmények között élnek, de mondjuk nem tudnak nőt felszedni, mert nincs meg hozzá a duma.

2020. máj. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
igen nagyon jó a dumája hiszen azt mondta amit hallani akartam.. csak hát gyors kiderűlt az igazság!
2020. máj. 7. 08:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kerdezo egy felnott no, gondolom minimum 30 koruli, nekem nem ugy jott le, hogy egy fiatal srac lenne, legalabbis engem anyam nem vitt magaval sosem az aktualis parja lakasaba xD
2020. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%

Egyebkent meg otthagynam a csavot, rosszul lennek tole, hanyok az ilyen foku igenytelensegtol, mas lenne a helyzet ha egy rendetlen 22 eves suhanc lenne, na bumm, fiatalabb koromban nekem is allt a retek a szobamban, aztan mikor elkoltoztunk a parommal albiba, azt mar egyutt rendben tartottuk, teljesen mas feeling a sajat kis lakasod, mint az egyszem szobad a szulok hazaban.

De egy 45 eves, trehany munkanelkuli luzer? Fuj.

2020. máj. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
#5: nana. Egy igazi férfi 22 évesen is rendszerető, környezetére igényes. Ne mentsd fel az igénytelen prolikat.
2020. máj. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a problémád, mi nem fogjuk ráderőltetni. Szerintem elég felnőtt vagy ahhoz, hogy milyen következtetéseket kell levonni...
2020. máj. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%
En mar azt nem birom, ha valaki eloadja, mekkora sztar. Aki az, az nem adja elo, csak kiderul.
2020. máj. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!