Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha megtudnád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha megtudnád a párodról, hogy kisegítő iskolába járt? Ajánlatos ezt közölni ismerkedéskor? Ki az akit zavarna?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 5. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Ha van érettségije nem gond :)

F

2020. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Kisegítő iskolába okkal kerülnek a gyerekek. Aki ilyen iskolába jár, az jó eséllyel felnőttként is észrevehetően más lesz, tehát nem kell magyarázkodni.
2020. ápr. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
24%
Attól függ...engem nem zavarna ha kisegítős a barátnőm.
2020. ápr. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem árt ha még az elején tudja a nő
2020. ápr. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Én az ilyet kapásból kiszúrom. Itt a fórumon is egyszer ráhibáztam, kissé meg is lepődtem először.
2020. ápr. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
A kisegítő iskolákban most már normál osztályok is működnek. Tudom, mert ilyenben tanítok idegen nyelvet. A normál osztályba járnak az ép értelmű autisták (ez mondjuk látszik az illetőn) a viselkedés zavaros gyerekek akiket a normál suliból kirúgtak (ha felnőtt korára megkomolyodik, van esélye hogy nem fog rajta látszani, milyen iskolába járt) illetve a nagyon súlyos diszlexiával, diszkalkúliával stb küzdő, szintén ép gyerekek. Rajtuk nem fog ez látszani,akár normál középiskolába is elmehetnek szakmát tanulni stb.
2020. ápr. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Mindegy.
2020. ápr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%

Én is jártam, diszlexiás voltam. Nehezzen de eltettem az Érettségit. Megcsináltam elsőre a jogaikat, mert én mindig is buszozni akartam. Sosem volt ebből problémám, a helyesírásom nem a legjobb.

Sztm nem mindegy milyen kisegítő iskola...?

2020. ápr. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Én nagyon nagy küzdelem árán nem kerültem csak kisegítőbe.

Magasan funkcionáló autista vagyok. Jelenleg egyetemre járok.

Valószínűleg nem kerültem volna egyetemre, de érettségim sem lenne talán...

2020. ápr. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Pszicho_Apu válasza:
73%

Pár több diplomás ember úgy tud viselkedni mint ha 4 tánciskolája és 4 faiskolája lenne...

Én is diszlexiás voltam és egy exem is.

Én normál suliba jártam ő pedig kisegítőbe. Mind a ketten két diplomával rendelkezünk már.

Sokan keverik az iskolázotságot az intelligenciával!

2020. ápr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!