Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes embereknek miért jár az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes embereknek miért jár az a kiváltság hogy másoknak jók társnak?

Figyelt kérdés
Nekem rossz egyedül. Még igazán meg se tapasztalhattam milyen egy igazi párkapcsolat, mert én mindig csak rövid időre voltam jó mindenkinek. Pedig mindig vártam akár egy hónapot a szexszel, tehát nem vagyok könnyűvérű. Mások meg látom mennek a párjukkal ide-oda nyaralni, vagy kirándulni, meg hogy szeretik egymást, eljegyzés, házasság lesz a vége a kapcsolatuknak. Nem szeretnék egyedül maradni, de úgy látszik nekem az élet ezt szánta. Nekem mindig azzal kell szembesülnöm, hogy én mindig lemaradok másoktól. Semmi értelme az életnek, ha egyedül kell élnem.
2020. máj. 7. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Êtes-vous encore?
2020. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Ezt adta a gép. Nekem is.
2020. máj. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2020. máj. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Egyes embereknek miért jár az a kiváltság, hogy a saját sikertelenségüket az életre, vagy a sorsra foghatják? Másoknak felelőséget kell vállalniuk és önerőből eredményt elérni...
2020. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Megdolgoztak érte
2020. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
????? 🤷🏻‍♂️🤣🤨
2020. máj. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Akkor el kell gondolkodni, hogy lehet, hogy valamit nem jól csinálsz...🤔🤔
2020. máj. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
És soha egyetlen kudarcodból se tanultál semmit, kérdező??? :O
2020. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
32%

#5 "Megdolgoztak érte"


Aha, persze. Álmodban


Mi a megdolgozás? férfiaknak odavágjátok, hogy "menjen sportolni, meg fejlessze önmagát" a nőknek mit vágtok oda? Semmit.


kolléganőm pont tegnap panaszolta, hogy neki az élete során mindig is voltak udvarlói. mindig volt olyan akik közül választani tudott.


NEM TETT ÉRTE SEMMIT!


1 önfejlesztő könyvet nem olvasott el.

2020. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
89%
én kiverem, aztán nem gondolok nőre.
2020. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!