Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a kiváltság miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kiváltság miért csak a nőknek jár? .

Figyelt kérdés

Az, hogy udvarolnak nekik.


Nekem miért nem udvarol egy nő sem, vagy hoz nekem virágot, csokit?


Boldogabb ember lennék.


24/F


2020. ápr. 7. 01:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Utálom, ha ezt egy idegen ember csinálja, a páromnak meg már az első randik óta a mai napig kedveskedek ilyesmivel... Nem értem, miről beszélsz.
2020. ápr. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Nyilván nem virágot kap, hanem olyan dolgokat, amiket szeret
2020. ápr. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Oké, biztos velem lesz a gond, de engem minden barátnőm meglepett néha apróságokkal. Pl. édességet rendszeresen kaptam.
2020. ápr. 7. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
nem is engedném. Férfi vagyok, veszek magamnak, ha akarok.
2020. ápr. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nekem se hoz senki virágot meg csokit, pedig nő vagyok. Remélem, vigasztal.
2020. ápr. 7. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Neked azért nem, mert nem vagy az a kategória. Hidd el, van az a kategória, akit körül donganak a nők, mint legyek a sz...t.
2020. ápr. 7. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
77%
Férfi létedre udvaroljanak neked? :D
2020. ápr. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem kiváltság, tradíció! A nők szívét el kell nyerni! Örülj neki, hogy nem megküzdeni kell érte mint az állatvilágban, lehet, hogy ott bajban lennél!
2020. ápr. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%
Mert a nőknek az egyenjogúság csak addig kell, amíg ők járnak jól vele. Amúgy meg nem udvarolni kell a nőknek, hanem jól meg kell őket ba szni. Azzal nagyobb sikert érsz el.
2020. ápr. 7. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, a párommal mi kölcsönösen meglepjük a másikat mindenfélével. A környezetemben ez alapvető forma.

Neked valószínűleg azért nem udvarol senki, mert senki nem érdeklődik irántad.

22/L

2020. ápr. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!