Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belém szeretett de van barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belém szeretett de van barátom. Hogyan mondjam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdeném a legelejétől, hogy érthetőbb legyen,s megfpróbáloma legfontosabb dolgokat leírni.

Az egész úgy kezdődött, hogy az egyetemen nekem volt egy beadandóm, amihez nem nagyon volt anyagom, ezért egy évvel idősebb lány segítségét kértem, aki ajánlott 1 fiút az évfolyaméról, aki tudott segíteni nekem. Segített is, csak utána még messengeren elkezdtünk beszélgetni a sráccal a témáról, utána még rám írt párszor, s csak simán beszélgettünk, de igazából nem is ismerkedtünk egymással, hanem valami irodalmi/eygetemi témáról beszéltünk. Tudja, hogy van barátom, mert probáltam ezt a beszékgetések során is szugerálni, meg persze facen is nyilvános. De egyre többet keresett, beszélgettünk, el si gondolkodtam raja, hogy elég sokat beszélek ezzel a sráccal, én nagyon szeretem a barátom, nem is szeretnék belé,de nehogy ő valami érzelmeket tápláljon irántam. De gyorsan el is hesegettem ezt, mert még csak nem is volt bókolás, vagy ilyesmi, inkább komolyabb témákról beszélgettünk. De ma bevallotta, hogy a látszat ellenére, ő elkezdett valamit érezni irántam.

Én semmit nem érzek iránta, most inkább sajnálatot. Tudom, hogy hamarabb kellett volna észbe kapni és kevesebbet beszélgetni, mert ebben én is hibásnak érzem magam, viszont nem szeretném magamra haragítani sem. Azért az lenne a kérdésem, hogy hogyan mondjam el neki ezt hogy nem lehet közöttünk semmi semmiképp, úgy hogy ne is haragudjon meg. Őszinte, megbizható embernek tartom, akivel barátságot lehet kötni. De ezek után szerintem nem jó öltet.

Bocsi a hosszú szövegért, s köszi előre a válaszokat!

20/L



2020. máj. 7. 20:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ahogyan most leírtad :D Mondd meg neki hogy sajnálod és nem akarod megbántani de van egy kapcsolatod amiben jól érezed magad és nem szeretnél kilépni belőle, és ezért nem lehet köztetek semmi.
2020. máj. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Hellmano ***** válasza:
52%
Látod ez a tipikus azon eset, amikor párod van, de idegen férfiakkal csetelgetsz órákat stb. , persze, hogy előbb vagy utóbb mást lát mögé az illető így, hogy mondod tudja van barátod és ennek ellenére azt írod mégis sokat beszéltetek már azt látta a dologba, hogy lehet van esélye nálad, hisz akkor nem beszélnél vele ennyit. Ő már lélekben felkészült mindenre, titokban a képeidre maszturbált elképzelt minden beteg dolgot stb. Még most szakítsd meg vele a kapcsolatot, mert ebből soha nem lesz barátság ő mindig tovább akarna lépni feléd, ilyen ember pedig nem kell olyannak, akinek párja van!
2020. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Így van...jobb ha őszintén megmondod neki az igazat! Most rosszul érinti,de nem éli bele magát jobban, HA ahogy mondod értelmes és megérti!

De inkább jobb megszakítani ezek után a kapcsolatot vele akkor könnyebb lesz neki is felejteni...

2020. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
2020. máj. 7. 20:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell itt a gyakorikerdesek.hu-n ügyetlenkedni.Ha itt le tudod irni,akkor neki is letudod irni messengeren.Nem tartozol neko semmivel sem,nem az exed es nem rokonod.Nem kell vele személyesen talalkozgatni.
2020. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Totál nem értem az ilyeneket. Nem is találkoztatok meg semmi, de ő már szerelmes, mert telefonban hallotta a hangodat... Beteges 🤷‍♂️


Páromnak is van egy ilyen „csávója” most egyetemről. Ő kihasználja, hogy tanulhat vele, mert elmond neki mindent a tananyagról, és reméli, hogy nyáron eltűnik-lekoptathatja, és nem száll rá majd ősszel 😄 Párom is úgy indult neki, hogy barátság, vagy legalább egy jó tanulós kapcsolat egy csoporttárssal. Ez meg kitalálja a fejében, hogy szerelmes. Úgy, hogy nem is emlékezett rá. Nem értem... 🤷‍♂️ Elég félelmetes zaklatónak tűnnek az ilyen emberek.

2020. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igy a leirasbol egy normalis sracnak tunik, aki megerti, ha elmondod neki ugyanezt, amit ide leirtal. Szerintem a szemeben még nagyobbra nosz, hogy egy olyan no vagy, akinek még a 21. században is vannak elvei, és szerelembol van a párjával, nem megszokásból, és elvbol elhesegeti a kinalkozo egyeb lehetosegeket. Ritka az ilyen.


Szóval, én azt mondanám: koszonom hogy ezt elmondtad nekem /hogy tobbet erez/, de en ezt nem tudom viszonozni, mint tudod, barátom van akit szeretek, ezért nagyon sajnálom, hogy a beszélgetéseink idaig fajultak. Sajnálom, hogy csalódást kell okoznom, de remélem, nem adtam akaratlanul jelét annak, hogy én mint férfivel szeretnék ismerkedni.


Tok rendes sracnak tunik, nem hiszem hogy megharagudna ezert. CSalódott lesz, de hát ez csak igy megy....feldolgozza, és lesz még párja neki.

2020. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Ebben kérdező azt egy kissé cikinek tartom, hogy egyfelől itt magyarázó, hogy mennyire szereted a párod, mennyire nem akarsz többet a gyerektől, de egy vadidegen lelkivilága aki (önhibájából) nézte be a dolgot, neked valahogy mégis fontosabb, mint a barátod/kapcsolatod.
2020. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindnekinek, főleg #7es valahogy igy jó lesz.

Utolsó: ha fontosabb lenne,mint a saját párom, szerinted azon agyalnék, hogy hogy adjam a tudtára, hogy nem lesz köztünk semmi?

Egyszerűen vannak emberek, bármennyire is hihetetlen, akiknek fontos, hogy azért ne bántóan mondják meg a srácnak, hogy mi a helyzet. Normális srác, épp ezért akartam neki normálisan elmondani.

Köszi megegyszer mindenkinek!

2020. máj. 8. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!