Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha a vonzás törvénye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha a vonzás törvénye alapján össze kellene állítanotok egy listát, hogy milyen legyen a jövőbeli partnered, mik szerepelnének rajta?

Figyelt kérdés
pontosan fogalmazzátok meg légyszi,mindenre kiterjedően :)
2010. júl. 29. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Amint leírod a vonzás törvényét, én szívesen válaszolok.
2010. júl. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
b.szki nem ismered a vonzás törvényét??? kicsikét hosszú lenne elmagyarázni, de leírom röviden: Olvasd el a Titok c. könyvet! ;)
2010. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ilyennel itt hiába is próbálkozol, hidd el nem sokan fogják tudni mire gondolsz... Egyébként szerintem bőven elég annyi, hogy szeressétek egymást és boldogok legyetek. Ha ezek megvannak akkor minden jó lesz. Ezalatt azt értem, hogy nekem nincsenek olyan kritériumaim, hogy pl. zöld szem, barna szem, fekete haj, barna haj.

19/F

2010. júl. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokan nem ismerik a vonzás törvényét!

A vonzás törvénye szerint, ha leírod a lelkitársadnak vélt személy legapróbb tulajdonságait, a részletekbe menve, azt előbb-utóbb bevonzod.

Sok történetet hallottam ezzel kapcsolatban, hogy valaki 400 pontos listát írt,sikerrel.

Én nem írom le a lelkitársam tulajdonságait, én már bevonzottam őt, viszont kíváncsi lennékj a tiedre,kedves kérdező! :)

2010. júl. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha olvastam volna se tudnék olyan részletes listát írni, mert nincsenek olyan hattalmasnagy elvárásaim, csak

1: legyen ő kellan lutz:D

viccet félretéve, ha már muszáj: legyen kék szeme, legyen okos/okosabb nálam, tudjunk beszélgetni, szeressük egymást, és d.gjon jól:)

2010. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy én már két "rendelést" is adtam le,de az egyik az egyszerűen nem lépett,pedig nem úgy tűnt mintha nem érdekelném,a másikkal pedig hiába van meg ugyan így minden,ő még kezdeményezett is,de tőlünk független okok miatt el kell felejtenem.. :/
2010. júl. 29. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!