Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ismerkedős oldalakon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ismerkedős oldalakon általában mennyi ideig szokott tartani egy beszélgetés?

Figyelt kérdés
Leginkább arra vagyok kíváncsi, hogy mennyi idő alatt szokott kiderülni, hogy kompatibilis-e a két fél.

2020. máj. 10. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a találkozás előtt nem derül ki.
2020. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Általában el sem jutunk addig, mert a nők nem válaszolnak , vagy ha igen akkor is csak tőmondatokban....
2020. máj. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A nők azért nem válaszolnak csak kurtán, merft rengeteg üzenetet kapnak a pasiktól. Nincs idejük mindre felelni.

Akinek felelnek annakis cvsak tőmondatokban.

Ezért vannak azután évekig a taárskeresőn, nem találva egy normális pasast sem.

2020. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Legtöbbször 0 ideig tart, mert az emberek jó része csak egó tuning miatt van fent, hogy lássa, hányan írnak nekik, így aztán nem nagyon beszélgetnek



Én amúgy pár levélváltás után már randit szoktam javasolni, felesleges heteken át levelezgetni. Amikor hetekig-hónapokig levelezgettem, akkor sosem lett abból semmi, csak az idő ment el vele.

2020. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én egy ilyen oldalon jöttem össze a párommal, kb egy hétig beszéltünk ott nagyon sokat, aztán találkoztunk.

L

2020. máj. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amit 1-es ír.

Addig az egész lehet, hogy csak egy szép mese

2020. máj. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Addig amig megszerzi a fb elérhetőségemet, aztan eltünik. Mi a f. - ra jó ez, nem tudom. De kapják be.
2020. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

#2. #3


Ez csak szöveg. Ugyanúgy, mint a zaklatnak szöveg.


Én betrollkodtam egy közkedvelt társkereső oldalra női profillal. Jöttek a levelek, mindenki pár szavas választ kapott. "Bocs nem téged kereslek" vagy "Nehari már ismerkedem" stb.


10ből 9ember nem válaszolt, felfogta. Volt aki mégegyszer bepróbálkozott, de nem bunkó paraszt módon.


Szóval nekem az jött le, hogy üres kifogás az, hogy nagyon sok a levél,nincs időm irogatni. Talán tényleg csak egonövelés céljából vannak fent ezek a nők az ilyen oldalakon.


(a profilt már töröltem a társkeresőn)

2020. máj. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam már női profillal csak megnézni, hogy mire panaszkodnak ennyire a nők ... 10 ből 6 pasi normális leveleket írt, szépen megfogalmazva de még az átlagosak is normális leveleket írtak. Simán találhattam volna pasit ha nő lennék. Nem tudom mire sírnak ennyit a nők, hogy nem találnak normális pasit... Ja hogy nem kigyúrt bmw-s paraszt, de közben legyen diplomája is, ja értem ... tényleg az igényeket kellene már realizálni.


A kérdésedre válaszolva, annak örülök, ha köszön egy csaj :D ha nagyon nagy szerencsém van eljutunk egy beszélgetésig, de ott kiderül, hogy nem fog meg úgy hogy, max 1 nap volt eddig. Én amúgy sem szeretem az olyan nőket akik nem tudnak írni ... ez a "Oké, aha, az karaj, mehet, jó neked" mint ha valami cirkuszi mutatvány lennék akinek csak tapsolni kell meg megerősítő válaszokat adni :D na ettől tudok a falra mászni

2020. máj. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bocsi a normális bmw-sek nevében is :D
2020. máj. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!