Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek vannak a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek vannak a párotoknak fóbiái? PL fülbemászó, pók, darázs, bármi. Mennyire vagytok toleránsak ebben?

Figyelt kérdés
2020. máj. 10. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs most barátnőm, de szerintem alapvető lenne, hogy elfogadjuk a szerelmünk félelmeit.
2020. máj. 10. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Őszintén, az hogy most nincs nem jelenti azt, hogy nem lesz. Nekem sosem volt fóbiám, most meg azt vettem észre, hogy egy szurdok szélén tériszonyom volt, pedig évekkel ezelőtt úgy rohangáltam a peremén, mint egy hegyi kecske.
2020. máj. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kizáró ok.

Erősebb fóbiák, amik már az önellátóképességét korlátozzák, elgondolkodtatóak lehetnek (hiszen senkinek nem feladata eltartani a másikat hosszútávon)...

2020. máj. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ő a pókoktól és a hosszúlábú dolgoktól fosik, én meg attól, ha sok, apró valamit látok nyüzsögni (pl hangyaboly).


Igazából toleráns vagyok. Mindenki viszolyog valamitől. Ha minden második dologtól parázna, az lehet, hogy egy idő után szánalmas lenne.

2020. máj. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs fóbiád? Ezek után lesz. :D

[link]

2020. máj. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz hogy szóltál utolsó, így legalább akinek nincs adrenalinhiánya, nem fog ráklikkelni, pl én:) Amúgy le szoktam tiltani face-n azokat az embereket akik csoportokban random ízeltlábúakat posztolnak, szegények nem is sejtik ismeretlenek miért tiltogatják le őket :) Aztán egyszer írni akarnak és nem tudnak:)
2020. máj. 10. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!