Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mennyire gáz ha egy srác BETEGESEN fél a darazsaktól?

Figyelt kérdés

Ha meglátok egyet ösztönösen menekülök, be is égtem már ezzel párszor :D

Volt hogy annyira megijedtem hogy elszaladtam sikítva, kb mint egy 6 éves kislány :D

A testem magától mozog ilyenkor, nem tudok mit tenni :(


Nah? Vélemény? Mennyire kizáró ok? am nem vagyok reménytelen eset vagy ilyesmi de a nyarat csak emiatt nem szeretem...


F



2013. aug. 8. 16:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A barátom is fél a darazsaktól 24 éves létére, de ő azért mert allergiás a csípésre. Ha megcsípi akkor annyira bedagad a torka hogy megfullad, ha nem kap kalciumot.
2013. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem az...én meg minden rovartól betegesen félek, szóval..:D
2013. aug. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

ez már durva fóbia. a méhektől nem annyira de tőlük is,a bögölytől meg kb ugyanannyira mint a darázstól.


És nem tudom hogy allergiás vagyok-e rá, egyszer sem csípett meg, de valahogy bennem van hogyha megcsíp végem van.

2013. aug. 8. 16:19
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Hát, nem tudom... Nem ítéllek el miatta, ne értsetek félre, csak... nekem az morbid, ha valaki a méhektől fél. Valószínű azért, mert úgy vagyok nevelve, hogy ha te nem bántod ő se bánt téged, de nem tudom, őszintén. De, mondom személyiségileg semmi bajom nincs veled, és ugyanúgy lenne esélyed is, mint másnak. :)
2013. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
De basszus gyerek, miért lenne gáz, ha félsz valamitől? Sok embernek van valami parája, amitől irtózik. Na és azt mondják, hogy gáz? Akkor lemondasz a nőkről, mondván úgyis kiröhögnek? Nem értem... Én például a mély víztől tartózkodom. Vízparton mindig megkérdezem, mielőtt belemegyek, hogy mennyire mély. Ha valaki ez miatt kiröhög, vagy elítél, azt az embert úgyse tekinteném olyannak, akivel valaha is bármiféle kapcsolatot szeretnék létesíteni. A barátaim leszarják, megnézik előre, ha nem tudják. Győzd le, ha le tudod és akarod, vagy élj vele együtt, de ne hidd azt, hogy gáz lenne!
2013. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Gáz? Nem.

Szerintem kifejezetten aranyos :D biztos jókat nevetnék rajtad, bocsi :/ :D

2013. aug. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A méhekre és a darazsakra is igaz, hogy csak akkor támadnak emberre, ha háborgatják őket. Ősszel elfigyelem a piaci a szőlőárusokat, hogy százával dongják a darazsak a portékájukat, és őket még sem csípik meg. Jómagam nyáron a kiskertben egy nagyobb kádat szoktam megtölteni vízzel, hogy legyen mivel locsolnom. Májusban nem ritka, hogy jönnek a méhek a vízre, főleg, ha száraz idő van. Nem ritka az sem, hogy több száz méh dong a víz fölött, amiből én vederrel vizet kell merítenem. Szép nyugodtan csinálom, nem hessegetem őket, eddig még (kopogjam le) nem támadtak meg. Férfiasan bevallom, félek néha, amikor ilyen testközelben érzem őket.
2013. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
20%
Igen , gáz. Egy férfi legyen férfi, ha kell akkor fogja is meg a darazsat. Ilyen kis nyuszi mint te, nem kellenél nekem, aki fél a darázstól. Mert nem érezném melletted biztonságba magamat. Pókoktól is félsz?
2013. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

pókokkal semmi bajom, de azért leütöm ha rám mászik egy vagy valami...

Gondolom a csajoknak kb 30-50% az akik teljesen kiábrándulnának belőlem ettől, hát nem túl rózsás a helyzetem nyáron :/

Az a baj hogy van még egy félelmem.... ha valaki belök a mély vízbe vagy lehúz, akkor pánikrohamot kapok. (am tudok úszni mély vízben is meg a csúszda is király sztem)


De most komolyan, ezekkel a fóbiákkal mit csináljak?

Ha mondjuk értenék profin egy harcművészethez akkor se éreznéd magadat biztonságban?

2013. aug. 8. 18:00
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Neurotikus.pszichoanalitikusok szerint te nem a darazsaktól félsz, hanem emberi kommunikációtól.
2013. aug. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!