Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha valakivel ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha valakivel ismerkedsz és mellette lájkolgat más lányokat közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés

Titeket zavarna vagy ez nem jelent semmit, ugyanúgy megbízhatok benne?

Őszintén én nem lájkolgatok más srácokat, igaz nem vakságot fogad az ember és még nem is járunk mégis zavar ez. Bennem van a hiba?


2020. máj. 12. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb nő tinderen meg mindenhol máshol kb 10 sráccal beszélget egyszerre. Szokj hozzá, hogy ez a srácok részéről is mehet ugyanígy.
2020. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem zavar, hogy a kapcsolatban is ugyanezt fogja valószínűleg folytatni, akkor nem zavarna... De nekem ez proli dolog és nem akarok olyan emberekkel együtt lenni, sem randizni, akik idegen emberekhez vagdossák a fszukat lájk formában. Én is csak a közeli barátaim képeit kedvelem meg azét, akivel legalább alakul valami.
2020. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavarna, bár nyilván nem ez a legnagyobb problémám az életben. Illetve van normális, valós életünk, nem vagyunk már ovisok, egyebek... Mégis megvan a véleményem azokról a fazonokról, akik végiglájkolják a kolléganőiket, a netes rihéket, bárkit gyakorlatilag. Ezek azok, akiket pár havonta mással látsz kávézgatni meg heherészni, miközben van egy állítólagos kapcsolatuk. Az ilyenek nem állnak meg itt, és nem változnak meg. Persze itt is tisztelet a kivételnek! Meg egy-két esetben tényleg csak sima szimpátiáról beszélünk... Sajnos ez utóbbi a legritkább.
2020. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem normalis.
2020. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyrészt meg csak ismerkedtek, másrészt ez csak lajk, nem jelent semmit. Ne legyél túl féltékeny mert az már most tönkreteheti a kapcsolatot.
2020. máj. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Számomra ez megengedhetetlen, ha már kaptam jeleket a másik féltől, de embere válogatja.

Egyszerre csak 1 et amíg annak nem ad az ember esélyt addig mit akar egy másiktól ,nem késünk le semmiről sem.

2020. máj. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mikor megismerkedtem a mostani barátommal (neten beszélgettünk kb. 2 hétig, mivel nem volt lehetőségünk találkozni) ugyanez volt a helyzet.. bár nagyon jókat beszéltünk 0-24-ben mégis kedvelgetett néhány lányt (nem fűt-fát csupán tényleg kettőt hármat,akikkel ismerkedett volna). Azt mondta, hogy persze nagyon jót beszéltünk, de nem is volt benne biztos,hogy tényleg találkozni szeretnék vele stb. Szerintem ez teljesen normális a találkozásig én is lazán vettem az egészet. Persze azóta majdnem egy ève együtt vagyunk, tervezzük a közös jövőt stb. és esze ágában sincs kedvelgetni, másokat bekövetni. Egy szó,mint száz emiatt ne aggódj,ha még nem találkoztatok. A barátom azt mondta az első találkozás után már nem foglalkozott senkivel.
2020. máj. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!