Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ismerkedsz valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerkedsz valakivel, randizgattok, de még nem történt semmi, akkor etikus lefeküdni mással?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 12:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. De ezt tényleg kérdezned kell?
2014. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, semmi esetre sem, könyörgöm nem vagyunk állatok, csak ki lehet bírni amíg kialakul valami a randikból 27N
2014. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szép kezdet,főleg ha komoly kapcsolat lenne belőle.Ha így járnék,kapásból dobnám a másikat,akármennyire is tetszik.
2014. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem.

Ezzel azt fejezed ki, hogy számodra a másik (akivel randizol) egyáltalán nem fontos és nem tiszteled.

2014. jan. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nem! Marha sz_rul tud esni a másiknak... :-(
2014. jan. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És akivel lefekszel, azzal is tisztességtelen, mert ő lehet, hogy azt hiszi, hogy azért fekszel le vele, mert akarsz tőle valamit, miközben igazából te meg mással randizgatsz.
2014. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de én ilyenkor már ismerkedni se kezdtem el mással.
2014. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

Első randik időszakában, amíg nem tekintitek úgy, hogy jártok egymással, addig szerintem nyugodtan lehet másokkal is flörtölni, randizgatni, akár szexelni is, mert nem tartoztok még egymáshoz, de ezt diszkréten nem kell a másik orrára kötni, mert az sértő lenne.


Tipikus az, hogy kulturált csajjal türelmesebben ismerkedünk, ha van közben van olyan csajunk (jellemzően kissé szintünk alatti) aki időnként leápol.

2014. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

NEM! Egyáltalán nem etikus!


Gondolj arra, hogy neked hogy esne ez fordítva, ha másképpen nem érzed át a dolog súlyát!

2014. jan. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
én pedig már sokszor megtettemXD 18 fiú:F
2014. jan. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!