Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztek benne, hogy ha valakit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hisztek benne, hogy ha valakit nem tudtok kiverni a fejetekből, annak oka van?

Figyelt kérdés

Volt egy férfi, akivel pár hónapig ment köztünk a flört, meg azért történt is egy két dolog, de ezt mindketten be is tudtuk ennyinek, nem is beszélgetünk konkrétan. Nem tagadom, hogy én kezdtem iránta érezni valamit, de igyekeztem ezt elfojtani magamban, illetve azt próbáltam elhitetni, hogy neki úgysem jelentett semmit sem. De hiába mondogatom ezt magamnak, van egy kis részem, ami az istenért nem akarja ezt elhinni, pedig tényleg így gondolom. Tudom ez mennyire furcsán hangzik, de remélem viszonylag érthetően meg tudtam fogalmazni.

Aki volt esetleg ilyesmi helyzetben, és esetleg rájött már, hogy miért lehet azt érezni mégis, hogy a másik félnek is jelentett valamit, és gondol ránk(rám), az leírhatná a tapasztalatait, véleményét.

Köszönöm :)


2020. máj. 12. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
Az az oka, hogy folyamatosan gondolsz rá, fantáziálgatsz, stb, emiatt frissen tartod az emléket. Ha más vkire vagy más vmire kellene gondolnod, akkor elhalványulna. Így működik az agy.
2020. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Mi a keresztneved?
2020. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Talán erre problémára a megoldás az lenne, hogy megkeresed a férfit, ráírsz vagy mit tudom én, és megkérdezed, hogy akar-e valamit tőled. Vagy van már másik nője, biztos ez a baj.
2020. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert mély benyomást tett benned. Ahogy bennem is.
2020. máj. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Én hiszek ebben.

Van egy fiú, ha már épp nem gondolok rá akkor álmodok róla vagy meglátom az utcán, hogy véletlen se kerüljön teljesen feledésbe. Részemről ezt úgy veszem, hogy így kell lennie.

2020. máj. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Az első válaszolónak teljesen igaza van. Ennek semmi oka nincs. Én 6 évig kínoztam saját magamat ilyen baromsággal. Ha az a férfi nem érdeklődik irántad eléggé, nincs semmi jelentősége. Te akarsz többet, de nem kellene. Inkább engedd el, ha valaminek történnie kell úgyis megtörténik, de hidd el nem fog történni semmi. De hogyha mégis, akkor az azért lesz, mert mondjuk épp nincs senkije. Ha olyan szinten vonzódott volna hozzád, amennyire kell, akkor most nem rágódnál ilyeneken. Egy álomvilágban élsz és ezt te is tudod. Fogadd el a valóságot, és ezt nem rossz szándékkal mondom. Ezekkel az érzésekkel és gondolatokkal csak saját magadnak ártasz, mivel reménykedsz.
2020. máj. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Hiszek. Az az oka, hogy elég "ingerszegény" az életem, és sok-sok évente 1x szoktam találkozni olyannal, aki ennyire hat rám.
2020. máj. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen, van benne valami
2020. máj. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltam/vagyok ilyen helyzetben:

Egy képzésen megismertem egy nőt, akinek nagyon megtetszett a személyisége. Döntenem kellett: vagy barátnőzök, vagy tanulok. A helyzetet bonyolítja, hogy van egy alapbetegségem, ami miatt nem mertem felé közeledni, mert szégyenlem. Aztán a képzésen távolodtam tőle, néha azért beszélgettünk. A képzés végén jöttem rá, hogy Ő lenne az Igazi, mert Ő neki sem voltam közömbös. Nagyon bánom, hogy nem mertem lépni felé, hiányzik. Néha beszélünk írásban, volt, hogy majdnem taliztunk is, de nem lett belőle semmi sem.

Az ember utólag jön rá, hogy mit veszített...

2020. máj. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
Ennek pusztán az az oka, hogy börtönben élsz, a saját rögeszméid börtönében. Ha akarna tőled bármi komolyat, akkor együtt lennétek... de nem így van. Ezt csak te szeretnéd. Keresztül mentem ezen, tudom.
2020. máj. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!