Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja a legtöbb férfi azt hogy van egy adott lány, szép, csinos, kitartana mellettük, de inkább le akarják cserélni egy olyanra aki a büdös életben nem fog velük szóba állni?

Figyelt kérdés
Ismerkedem, elég gáznak érzem hogy mindent beleadok, mindent megteszek, kicsinosítom magam, elmegyek randizom, de aztán vagy már az első randin lelépnek, vagy pár hét ismerkedés után én mondom azt hogy ne erőltessük, mivel azt éreztetik velem, nem vagyok megfelelő számukra. Nem tudom eldönteni mi lehet a baj... én egy társat szeretnék. Velük szemben azt veszem észre hogy ott vagyok, szerethetnék, boldog lehetne mellettem valaki, mert tényleg mindent megtennék már egy normális férfiért, de nekik mégis az új az elérhetetlen kell akit soha nem fognak megkapni. Nagyon sokat sérültem lelkileg a múltamban. Bántalmaztak, átbasztak, hazudtak. Nem régen láttam egy gázolást is ami teljesen padlóra tett pár napra. Miért ekkora baj ha egy lány megszenvedte a maga útját, és tényleg a biztonságot szeretné. Hazamenni, érezni hogy vár otthon valaki akire számíthatok, aki nem hagy azért el mert lelki sérült vagyok. Nem féltékenykedek, nem szólok már abba sem ki mit csinál. Tudok főzni, mindent megcsinálok. 2 munkahelyen dolgozom, céljaim vannak. Megdicsérik nagyon sokan az alakomat, feltalálom magam, kirándulok mégsem teljes az életem. Miért nem jó nektek egy ilyen lány...
2020. máj. 12. 21:50
1 2
 1/20 Noren1989 ***** válasza:
80%

Szerintem valami masszív mentális gondod lehet, vagy éppen csak nagyon rosszul választasz randipartnereket.


Ennyiből amúgy bárki azt mondaná, hogy azonnal feleségül vesz, de mégiscsak sántít a sztori...

2020. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Ahogy a kerdest felteszed, kiraz a hideg. Szerinted ezzel a gorcsos, kovetelo elvarassal barkiben is feleledhet a szikra, kemia? Egyszer egy kisboltbol kijottem es a tulajdonos eladono az utcan rohanva ert utol, hogy mi az, amit kerestem es nem volt. Tobbet nem mentem oda.
2020. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
7%
Próbálkozz külföldivel mint én.
2020. máj. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy túlságosan is érződik rajtad ez a kétségbeesés, ami taszíthatja a férfiakat?
2020. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
87%
Valami gáz csak van veled. Szerintem te első randin totálba lerohanod a srácokat az elképzeléseidről. Valahogy ellenszenves érzést vált ki az emberből, ha úgy állsz hozzájuk, hogy főzöl, mosol, takarítasz rájuk, csak végre jöjjenek már veled össze.
2020. máj. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Ti komolyan... Ti soha nem vágytatok szeretetre? Ti mindig megkaptatok mindent? Görcsös... mi a fene a görcsös? Az hogy valakinek még odabent vannak érzései, vágyik a törődésre, a szeretetre?
2020. máj. 12. 22:00
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem igaz ez.... barátkozni akarok, beszélgetni akarok nem elsietni a dolgokat...soha nem azt mondom hogy igen legyünk kapcsolatban én ezt akarom. Nem.... mindig csak annyit hogy ismerkedni szeretnék, meg szeretném ismerni. Hiányzik az hogy udvarolnak, hogy tesznek értem dolgokat. Azt akarom hogy engem ismerjenek meg. Játszhatom én magamat hogy ez meg az vagyok én.
2020. máj. 12. 22:03
 8/20 Lachesys ***** válasza:
100%
figyu en lany vagyok es ertelek, de tenyleg nagyon clingynek tunsz az irasodbol. lehet neked nem tunik fel, de nagyon erzodik, hogy te mennyire akarod ezt es szenvedsz h nincsen. nem tudsz lazan allni a dolgokhoz es ez megoli a szikrat.
2020. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
Legtöbb, inkább akiket te választasz
2020. máj. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
80%

Tipikus nicegirl szolga.


Én nem élvezném egyáltalán ezt egy kapcsolatban... Ez beteges.

2020. máj. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!