Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan létezhet, hogy csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezhet, hogy csinos, jóképű, rendes férfi inkább kevésbé csinos, netán csúnyácska nőt keres?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert több csinos barátnőm is mondta, hogy nem kedveli a jóképű férfiakat. Ennek fordítottjáról még nem hallottam, mikor jó kinézetű férfi mond ilyet. Úgy tűnik, a legrondább pasik is a fullos nőket kergetik. Persze nem mindnek jut ilyen, s akkor nyilván összejönnek átlagossal is, ha ló nincs, szamár is jó alapon. De most arra vagyok kíváncsi, van-e csinos férfi, akinek a nő külseje másodlagos, vagy épp kevésbé szépet keres?
2020. ápr. 6. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Ugyan azokat az álszerény válaszokat fogod kapni, mint a barátnőidtől. Kicsit olyan ez, mint a mindent vagy semmit, nemtől függetlenül.
2020. ápr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz fullos nő alatt, kérdező? Mert attól, hogy valakinek jók az adottságai, még nem feltétlenül kell magától értetődőnek venni, hogy ki is hangsúlyozza, vagy kirakatba rakja azokat.
2020. ápr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Eléggé nehezen hiszem el azt, hogy ne tetszene nekik a helyes férfi. Ilyen nem létezik.


Olyan viszont igen, hogy a nők kevésbé vizuálisak, ezért számukra nem annyira helyes pasi is "elvarázsolhatja" Őket.


Szubjektív az, hogy mi is lenne a fullos nő. Valakinek plázacica jelenti ezt, nekem meg a lelkitársat jelenti tele belső értékekkel, akivel lehet jókat beszélgetni és lelkileg kiegyensúlyozott, nem akar játszámázni a kapcsolat kialakítása alatt, hanem meri magát adni és kockáztatni és nem álarcokat felvenni.

Tehát szubjektív az, hogy kinek mi volna a fullos nő kifejezés, leginkább kinézetre értik ezt a pasik többsége, de például nálam egyátalán nem ez dominál. Nem tudok párkapcsolatot elképzelni olyannal, aki csupán külsőleg csillagos ötös, de inetellektuális kommunikációra nem képes, érdeklődése kimerül abban, hogy milyen celebet adnak a tv-ben és végtelenségig lehetne sorolni.

Természetesen ez nem jelenti azt, hogy ne volna valamilyen igény kinézetre, azért nem kell átesni a túloldra sem, de egy átlagos alak bőven megteszi, ha belül rendben van, ha nem oké belül akkor pedig nézhet ki bárhogy, számomra elképzelhetetlen vele a közös szövetség(párkapcsolat).

2020. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Olyan van h egyes csajok eselytelenek jokepu csavoval ossze jonni es azzal altatjak magukat h nekik nem az jon be.


Olyan is van h egyesek nem talalnak jokepunek valakit aki sokak szerint az, ezt hivjak izlesnek, de ez esetben nekik nem jokepu az adott ferfi.


En magam neveben nem keresek altalam csunyanak tartott not. De nem is az a szepseg idealom mint mostanaban sokaknak (agyon sminkelt, kondis insta csajok).

2020. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyilván van,ismerek is ilyet,olyan mintha kicsavarták volna az ízlését,de neki az a szép! Szerintem ebből elég kevés van.


A másik,hogy kicsit megvédeném a férfiakat is,mert bizony van köztük aki tényleg a belső értékeket nézi. De mondjuk nem egy szórakozóhelyen ahol messziről megy a vadászat.


De ha esélyt se kapsz,hogy megmutatasd a belső értékeidet akkor nincs miről beszélni.

2020. ápr. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát most hogy jól nézek e ki , én mint férfi nem tudom megállapítani . Mondták már hogy jóképű vagyok.

Szerintem viszont csak simán átlagos vagyok.

Nekem nem feltétlen fontos hogy tökéletes legyen a partner , akár az alakja , akár az arca. Persze kell hogy megfogjon külsőleg is ettől függetlenül. De sokszor előfordul hogy nekem pont olyan nők tetszenek meg ,akikre mások azt mondják nem vonzóak.

Ami nagyon lényeges viszont az a nő belső tulajdonságai, a viselkedése, gondolkodás módja...ezekkel simán levesz a lábamról.

2020. ápr. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Minden lehetséges, számtalan verziója van a szeretetnek, szerelemnek.
2020. ápr. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy regebbi munkahelyemen volt egy erdekes eset. Leirom, bar altalanossagban kicsit sem tartom jellemzonek.atlagos 40-es ferfi volt egy minden szempontbol sajat szinvonala alatti novel. Elmondta: ket gyonyoru felesege volt. Mindketto megcsalta. Mostani parjaban legalabb megbizhat. Hat az biztos.(enyhen fogyis volt a holgy). Miert erezte kollegam megis szukseget magyarazkodasnak?
2020. ápr. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!