Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, bejön a hosszú ápolt haj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bejön a hosszú ápolt haj?

Figyelt kérdés

Nekem szökésbarna hosszú sűrű hajam van, sokszor kapok megjegyzéseket, hogy "szebb, hosszabb a hajad, mint az enyém". Ilyenkor a lányok irigykednek, vagy csak próbálnak megbántani? Ezt úgy tudom elképzelni, mint amikor egymás között szépen beszélnek, közben meg csak egymás szemébe hazudnak. Amikor valakinek őszintén tetszik a hajam, azt észreveszem.

Nektek mi a véleményetek a hosszú hajról férfin?

26F



2020. máj. 13. 07:10
A kérdező szavazást indított:
Tetszik a hosszú haj pasin!
Tetszik, de nem járnék vele.
Tetszik, mert metal/rock rajongó vagyok.
Tetszik, ha ápolt, nem zsíros és jól áll a srácnak.
Nem tetszik.
49 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%

Nem mindenkinek áll jól a hosszú haj. Így látatlanban nem tudom megmondani, hogy tetszene-e vagy sem.

Egyébként, miért gondolod azt, hogy egymás szemébe hazugságokat mondanak mások?

Mindenki magából indul ki, tehát akkor ebből kifolyólag te a másik szemébe hazudsz? Mert csak annak jut ilyen az eszébe, aki saját maga is csinálja azt.

Miért kell kételkednek az emberi őszinteségben?

2020. máj. 13. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl kifejezetten ez a zsánerem. A többségnek szerintem nem tetszik, de akadnak azért bőven olyanok is, akiknek tetszik. Amúgy a nap végén az számít, milyen az összkép (arcodhoz hogy áll).
2020. máj. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

A hosszú haj férfin vagy nagyon dög, vagy nagyon nem.


A lányok nem akarnak ezzel bántani, csak tényt közölnek.

2020. máj. 13. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik.
2020. máj. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Van akinek jól áll, van akinek kevésbé. Nekem tetszik, de csak annak akihez stílusban is illik.Pl. egy 150 kg-os pasi, szétengedett loboncos, zsíros hajjal egyértelműen nem jön be. Van viszont egy zenész ismerősöm, aki jó alkatú, sokszor visel ing-farmer kombót, és lófarokban van összefogva a haja. Nagyon jól néz ki.

Nekem viszont csak összefogva tetszik, olyan szélfutta-szanaszét még véletlenül sem.

2020. máj. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek jól áll, másnak meg borzalmas. És hát nőben, férfiban is van, akinek szép, egészséges, jó minőségű haja van, és van ennek az ellentéte is, na az hosszúban csak feltűnőbb és sajnos ha mindennap kezeli is tűnhet ápolatlannak.

Van egy nagyon jófej, jóképű, jó kiállású, már apuka ismerősöm, neki is jól állhatott a hosszú fiatal korában, de amikor már a kopaszodást takargatta a lófarkával kb. nekem volt megkönnyebbülést, mikor láttam, hogy levágatta.

Fura, hogy azt hiszed, a nők nem tudnak hazugság nélkül bókolni. Szerintem az irigység az csak annyit jelent, hogy ő is ilyet szeretne, nem azt, hogy neked ne legyen. A nőktől meg pont megszokottabb, hogy könnyen, hátsó szándék nélkül tudnak elismerést adni e téren, na meg jobban figyelnek is olyasmikre, mint kinek milyen a haja vagy mit változtatott rajta. Sok nő panaszkodott már itt is, hogy a barátnőitől jóval több dicséretet kap, otthon meg észre sem veszik.

2020. máj. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem Daryl Dixon haja tetszik:DD
2020. máj. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem igazán jön be. Persze egy magas, kigyúrt, “Thor” külsejű emberen jól nézhet ki, dagi fiúcskákon, vagy pálcikaembereken meg inkább vicces. Általában a hosszú hajú férfiakkal sem személyiségileg, sem érdeklődési körben nem passzolunk össze.
2020. máj. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Daryl izmoos!
2020. máj. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tetszik, de csak akkor, ha férfokontyban hordja.
2020. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!