Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek bejön a hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejön a hosszú (hosszabb) haj, vagy csak a rövidet szeretitek?

Figyelt kérdés

Rocker vagyok és most növesztem a hajam, kb a vállamig ér (nem divatból teszetm, inkább azért szeretek headbangelni, ami hosszabb hajjal élvezetesebb és "rockerebbnek" érzem magam). Azt vettem észre, hogy amióta hosszabb a hajam, azóta jelentősen kevesebb lány akar velem lenni, kevesebb érdeklődik irántam. Mintha megijedtek volna, vagy simán csak igénytelennek tartanának (igaz, ami igaz, ilyen hosszúságban, mint az enyém, néha elég kusza tud lenni, de igyekszem rendben tartani, nagyon sokszor fésülöm, gyakran mosom és a végeit két-, háromhetente levágatom). Viszont azt látom, hogy az ilyen hajviseletű fiúk után jobban érdeklődnek:


[link]


[link]


[link]


Szerintem ez elég szánalmas, a punkerektől ellopták a "tarajat" és belemódosítottak, de valami iszonyatosan tré és giccses módon. Az az érdekes, hogy gyakorta látok ilyesmi hajviseletű embereket és akármennyire rusnyák, vagy idióták/beképzeltek/bunkók, nagyon "kelendőek". Valaki megmagyarázná nekem ezt? Köszi :)


17/F


2010. dec. 12. 15:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Magam is rocker csaj vagyok.A kepeken minden haj okadek!!A sima hosszu haj a nyero!!!Utalom a divatmajmokat...
2010. dec. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csak a rövid...
2010. dec. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én rettenetesen imádom, ha egy férfinak gyönyörű, hosszú haja van:) Az sem baj, ha kócos, és ritkán fésülködik, sőt;)
2010. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Hosszú rasztaaaa *-*
2010. dec. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is szeretem a hosszú hajú fiúkat. A többivel meg nem kell törődni. Nem tudják azok, mi a jó.
2010. dec. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Azok a csajok buknak az ilyen hajú pasikra, akik maguk is ebben a stílusban mozognak. Keress saját stílusodbeli lányt:)

Pl. én gót vagyok, és ha jól áll a srácnak, akkor a hosszú haj nálam szinte már fétis:D:D:D De tényleg, imááádom a hosszú hajat, de tényleg adj arra, hogy mindig ápolt legyen, ez nagyon fontos. Ha kell inkább 2naponta mosd, nagyon csúnya egy hosszú zsíros haj. Ha kócos, akkor hordj magadnál egy kefét, vagy fésűt, és a wc-be keféld ki:)

19/L

2010. dec. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nekem elég makrancos hajam van, erős szálú, emiatt sosem úgy áll, ahogy szeretném, emellett nagyon egyenetlenül is nő, szóval nem könnyű vele bánni, de mindent megteszek. Mosni egy héten 2x szoktam. Amúgy már nagyon idegesít, hogy mindig a szemebe lóg és ki kell szednem belőle, de a végeredmény jó lesz, csak ez foglalkoztat. Egyébként felénk nincs nagyon sok rocker csaj (vagyis nincs sok olyan, aki igazából bejön, de akad - csak ők már foglaltak)...
2010. dec. 12. 19:07
 8/15 anonim ***** válasza:

Hosszú haj a legjobb, egyértelmű.

(nemrocker lány)

18L

2010. dec. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nekem egyáltalán nem jöhetne szóba hosszú hajú fiú,de nem csak a tény miatt,hogy hosszu a haja(és az milyen gáz ha még az enyémnél is hosszabb),hanem mert nem jönnek be az ilyen stílusu csávók.nem vagyok velük egy hullámhosszon.de azok a csajok akik hozzád hasonlóak,nekik tetszeni fog,szoval ne foglalkozz az ilyenekkel.kivéve ha dugni akarsz csak.
2010. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Rovid haj jon be nalam... szerencsere a baratom is mgertette igy levagatta:)

Ezt csak azert irtam igy mert, attol fuggetlenul, hogy nem szeretem a hosszu hajat osszejottem a jelenlegi baratommal. Szerencsere rajott, hogy neki is mint minden ferfinak jobban all a rovid haj. De ez nem lehet egy kizarolagos ok parvalasztaskor:)

2011. márc. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!