Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párodba tettetnél e chipet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öves kérdése:

Párodba tettetnél e chipet hogy tud merre jár?

Figyelt kérdés
2020. máj. 13. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyok beteg.
2020. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Telefonra lehet titokban telepíteni nyomkövetőt. Sokan csinálják. Azt nem tudom, hogy ha már ennyire nincs bizalom, akkor miért a párod még mindig?
2020. máj. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meg szoktam kérdezni, ha kíváncsi vagyok, hogy merre jár.

Minek vagytok együtt, ha ennyire nem bízol benne?

2020. máj. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Mi mindketten telepítettünk appot a telefonra, ami GPS alapján mutatja, merre járunk. Hasznos volt, amíg még kijártunk a házból :D Szeretjük tudni, hol van a másik, én pl mindig ezt használtam a vacsikészítés időzítéséhez, előbb hazaértem a munkából mindig, és figyeltem, merre jár, elindult-e már egyáltalán haza, vagy amikor megbeszéltünk egy randit "valahova", akkor tök jó volt figyelni, hogy most merre jár, kábé hány perc, nem kellett zaklatni percenként hogy mikor ér oda vagy hívogatni vagy valami. De ebbe persze mindketten beleegyeztünk és nem egymás háta mögött sunnyogva titokban telepítettük fel.
2020. máj. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Nem. De a kutyán már gondolkodtam.
2020. máj. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég. De aki GPS-en nézegeti, hogy merre jár a párja, az se százas. Valljátok be magatoknak nyugodtan: nem azért nézitek, mert jaj vajon elindult-e már, senkit se érdekel ez, ez csak kifogás.

Beteges az egész. Ki is lépnék a kapcsolatból egyből, ha valaki GPSen akarná nézni hol vagyok, pedig én aztán nem csinálok semmi olyat.

2020. máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne, szögbelövővel, és rögtön kettőt is, biztos, ami biztos.
2020. máj. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek 6-ossal. Agyrém. Ezek azok, akik tudni akarják a másik belépési adatait Fb-ra meg mindenhova. Mintha olyan nagy ügy lenne hamis Fb profilt/e-mail fiókot létrehozni a szeretővel való beszélgetéshez.

Szánalmas az egész.

2020. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
83%
Persze, és ha férfivel beszélget kap egy áramütést is....
2020. máj. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"Telefonra lehet titokban telepíteni nyomkövetőt. "


Bűncselekmény.

2020. máj. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!