Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit jár a fejedben az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit jár a fejedben az a nő/férfi, akivel pl a munkahelyeden szemeztél?

Figyelt kérdés
Szóval ha van/volt ilyen, hogy valakivel jobban összenéztél, akkor ezután ez mennyire hatott rád, mennyire ragadt meg a fejedben? Mennyit gondolsz egy ilyen után az illetőre?
máj. 3. 22:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Eszembe szokott jutni, de csak az aki nagyon tetszett.
máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sokat. Ilyen helyzetben vagy?
máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
66%
Egyáltalán nem jut eszembe, nekem nem jelent semmit a szemezés.
máj. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Sokat gondolok rá. De mivel én nem vaktában, és nem egyszerre több személlyel vagyok ilyen szemezős viszonyban, hanem azzal akihez vonzódom is, nyilván sokszor eszembe jut munkaidőn kívül is. Gondolom aki random szemezget, bárkivel aki viszonozza, abban nem hagy mély nyomot.
máj. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Óvoda.
máj. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon, de az nem sima szemetes volt, hanem mint valami villámcsapás, nagyon különös élmény volt. Az ő részéről is.

Egészen addig voltam a hatása alatt, amíg rá nem jöttem, hogy ő bizony házas.

Onnantól kész, már nem foglalkozom vele.

máj. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szemezés, nem szemetes. :D bocsi, atjavit a telefon.
máj. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Házi nyúltam nem vadászik.. ez ősi szabály!
máj. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%

Akikkel meloban flörtölök vagy bármi az csak arra jó hogy a munkanapok ne kínnal teljenek hanem van benne vmi fűszer is.

A magánéletben eszembe sem jut a munkahely sem meg a kollegák sem. Max ha érdekből, pl maszekmelo miatt találkozunk hétvégén.


Érzem magamon ha tetszenek is bent a pasik hogy csak a melo miatti kin miatt vmi pótlékok csak amugy az életben meg simán el is mennék mellette.

máj. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Rengeteget. Szinte folyamatosan. És június végén lesz 1 éve, hogy először találkoztunk... De én nő vagyok, és "beleragadásra" hajlamos. A férfiaknál szerintem ilyen nem nagyon van, max valami kis rövid ideig, és nem is ennyire intenzíven vagy "mélyen".
máj. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!