Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek, mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mit szólnátok, ha a párotok felhozná, hogy legenybucsun megnézné egy sztrippert?

Figyelt kérdés
Feljött bennem, higy ilyet még nem láttam, kipróbálnám. De semmi szex meg oral meg ilyenek, csak maga a tánc. Titokban nem akarnám csinálni, ha nem egyezne bele, nem próbálnám ki. Csak nem tudom, egyáltalán felhozzam-e, hogy érdekelne egy ilyen. Nem tudom, mit reagálna, nem akarok neki fájdalmat okozni/megbántani. O nem akar leánybúcsút amugy.
2020. máj. 14. 12:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
51%

Miért nem kéred meg őt, hogy adjon egy neked egy otthoni sztriptízt? Én is csináltam már ilyet pasinak, nagy sikere volt, szerintem sokkal másabb is, ha a párod csinálja, a kapcsolatot is feldobhatja.

Én egyébként a helyében nem bíznék benned, az alkohol bármit kihozhat.

2020. máj. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
29%
Egyessel egyetértek.
2020. máj. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Én meghökkennék, mert az elmúlt x évben sokszor mondogatta, hogy szerinte ez bromság. :D
2020. máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
66%

Én nagyon nem lennék boldog. Amelyik legénybúcsún a környezetemben krva volt az a házasság pont annyit is ért. Ha a párom ilyesmivel elő állna nagyon megdöbbennék és valami biztos megváltozna abban ahogy ránézek.

De az hogy én ennyire negatívan viszonyulok a témához nem jelenti hogy másokat is zavarna.

Ha már muszáj a sztriptíz ahhoz hogy boldog legyél mondd el a párodnak hogy örülnél ha valamikor lejtene neked. Akár jó szülinapi ajándék ötlet is lehet.

2020. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%
Engem különösebben nem zavarna.
2020. máj. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
48%

Én nem bánnám ezt az egy alkalmat :D Csak tánc és azt is csak nézni szabad. Egyszer van legénybúcsúja, menjen csak. Attól sem félek mit hoz ki belőle alkohol, semmi olyat amivel megbánhat. (Sokat buliztunk együtt).

Ez viszont rosszul hangzik, hogy a menyasszonyod nem szeretne lánybúcsút. Ő nem ilyen bulizós típus, ugye? Szóval mindegy, hogy ÉN mit gondolok erről, az a kérdés, hogy neki beleférne-e, azt meg csak ő tudja megmondani...

2020. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
61%
Engem nem zavarna. Sot szerintem neki ez egy nagy buli lenne, amit nem vennek el tole. A sajat leanybucsumra meg en szeretnek majd egy tancos pasit. :D
2020. máj. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

A férjemék elmentek sztriptízbárba a legénybúcsúján, nem zavart. Szerintem az, hogy mi csajok erősen ittas állapotban elmentünk bulizni durvább volt, mint amit ők éltek át, 8 vagy hány pasi kanapén ülve nézte az egy darab lányt aki ott vetkőzött, hűha, nagy dolog :D Hozzá se szabad érni (1-2 éve én is voltam velük, igazán nem látok ebben semmi problémát), vagy max ilyen karon-lábon, semmi intim térségen, ez engem nem ijesztett meg még ötlet szintjén sem. Ebből a szempontból még az is "kockázatosabb", hogy mi csajok erősen ittas állapotban mentünk szórakozóhelyekre bulizni, ahol kiéhezett kanos fiúkák röppentek ránk tömegestül. Ott nincsenek szabályok, nem kontrollált, és nem arról van szó, hogy a csaj 1 órán át táncikál pénzért, fél szemmel mindig az időt sasolva, hogy mehessen végre haza zuhanyozni és pihenni.


Azt viszont jól mondja a #6 válaszoló, teljesen mindegy, mi hogyan állunk a kérdéshez, az a lényeg, hogy a barátnődnek mi erről a véleménye. Ha ő alapból nem egy bulis típus, lenézi sőt, elítéli ezt a dolgot, akkor valószínűleg nem nagyon örülne ennek az ötletnek. Aztán ki tudja, lehet a legénybúcsúd idejére felmentést adna a morális tiltás alól, és mégis "elengedne", ezt csak ő tudhatja. Érdemes lenne tőle kérdezned.

2020. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Igazából nekem pont azért lenne fura, mert szerintem kicsit... hogy is fogalmazzak... szóval nem épp heteró dolog hogy pasik ülnek egymás mellett meredező farokkal, és ennyi a program. "No homo". :DD

Nincs semmi bajom a melegekkel, de azért a páromtól nem igazán tetszene az ilyesmi beütés... :D

2020. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
Engem nem zavarna én úgy fognám fel hogy buli, jobb esetben egy életben egyszer van legénybúcsúja. En is elmennék egy ilyenre, persze ferfitáncosokkal ha lenne leánybúcsúm.:D
2020. máj. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!