Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fura, ha egy párnak nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura, ha egy párnak nincs leány- és legénybúcsúja, hanem egy közös buli van a közös barátokkal?

Figyelt kérdés

A párommal közös baráti körben ismerkedtünk meg, gyerekkorunk óta megvan ez a társaság, régebbi mint maga a kapcsolatunk.

Rajtuk kívül nekem van 1 barátnőm aki külföldön él (az esküvőre hazautazik, de ennyit tud itthon lenni), a páromnak pedig van 1-2 sulis haverja akikkel évi 2-3-szor beszél, szóval nem nagyon vannak külön barátaink.

Arra gondoltunk, hogy így marhaság lenne külön menni fiúk-lányok, hiszen a srácok épp annyira az én barátaim is mint a páromé, és a csajok a párom barátai is, így gondoltuk, egy közös bulival ünnepelnénk.

Szerintetek ez furcsa vagy rossz dolog?


(Úgy fogjuk csinálni, ahogy nekünk és a barátainknak jó, csak kíváncsi vagyok mások véleményére, amolyan közvélemény-kutatásként)


2018. jan. 8. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne fura? Úgy csináljátok, ahogy nektek tetszik. Nekünk sem lesz, eleve nem szeretem az ilyesmit. Közös buli lesz a közös barátokkal és ennyi.
2018. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, ki mit gondol, aki kívülálló? A ti bulitok, olyan lesz, amilyennek ti akarjátok
2018. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Írtam, hogy olyan lesz ahogy mi jól érezzük magunkat.

De kíváncsiskodni csak szabad...

2018. jan. 8. 16:57
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a fura, hogy egyesek kötelezőnek gondolják a legény- meg leánybúcsúkat. Mintha muszáj lenne követni a sokszor kínos sémákat és sablonokat.
2018. jan. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez vigasztal, akkor én se mászkálnék a belvárosban egy nagy pötskoronával a fejemen. :D nem mellesleg nincsenek barátnőim, barátaim vannak. Azaz közös barátaink, szóval inkább velük tudnék elképzelni egy bulizást vagy bármit, mint hogy visítozó részeg nőneműekkel járjam az utcákat és péniszalakú cukorkákat osztogassak vadidegen embereknek.
2018. jan. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekunk is igy lesz. Nem fura ez, mi abba a baj h szeretitek egymast, es nem ugy mint a tobbi ? :D
2018. jan. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!