Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újrakezdés után mikor érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés után mikor érdemes lefeküdni egymással?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő. Körülbelül fél éve szakítottunk, viszont nemrég felkeresett hogy nem szeretném-e vele újra megpróbálni. Idővel belementem, igazából nem veszíthetek vele semmit, maximum nyerhetek. Viszont ilyenbe még soha nem volt részem, és nem igazán tudom mikor kéne sort keríteni a szeretkezésre. Nyilván azért mert régebben is volt szexuális életünk, viszont azt sem szeretném hogy azt higyje hogy csettint egyet én meg ott termek előtte, sem azt hogy könnyen kapható vagyok. Leginkább ettől tartok. Férfiak, mennyire reális a gondolkodásom? Ti hogy vélekedtek erről? Vagy nyugodtan mehet ahogy eddig is, mintha mi sem történt volna? Ez számomra nagyon furcsa helyzet, így lehet hogy maga a kérdés h*lyén veszi ki magát, de tényleg elég tanácstalan vagyok. 19/n

2020. máj. 14. 19:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%
A "háttérismeretem" a 25, többnyire párkapcsolatban eltöltött évem, amiben volt ilyesféle újrakezdés. Totál értelmetlen, főleg ennyi idősen.
2020. máj. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
52%

Minek játszod meg magad egy olyan pasival akit már amúgy is jól ismersz?

Ismeretlenekkel sem szokott működni a taktikázás, de vele tényleg csinálhatnád azt, ami jól esik.

2020. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Savlekotő ***** válasza:
60%
Jó akkor feküdj le vele,azt akarsz ugyis,meg játszmázni,nincs épp egyikőtöknek se jobb valaki meg kell arra,csak utána ne picsogjatok..
2020. máj. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Ember, te milyen játszmázásról beszélsz? Ne ide vetítsd már ki a saját nyomorodat már bocsánat.. Ha arra mész hogy minél hátrébb kerülj a toplistán akkor jó úton haladsz, csak így tovább..
2020. máj. 16. 22:20
 15/17 anonim ***** válasza:
67%
Te magad írtad, hogy nem akarod, hogy könnyen kaphatónak tartson. Ezért akarod húzni a szexet. Ez bizony játszma.
2020. máj. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Az nem jatszma hogy nem szeretnek rogton a farkara esni mert felek hogy emiatt nem fog komolyan venni, mar bocsanat. Jo nagy fogalomzavarba szenvedhetsz..
2020. máj. 17. 14:32
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, ha ilyen jól tudsz mindent, minek írtál ki kérdést? Teljesen mindegy, mikor fekszel le a pasival. Ha csak szexet akar, akkor is kitartó lesz és várni fog hónapokat. Max.kezelget melletted másokat is. Ha meg tényleg rájött, hogy te vagy élete szerelme, akkor meg igazán felesleges rejtegetned a vágyadat. Ha figyelt rád eddig a pasi és ismer téged, akkor úgyis észre fogja venni, hogy kívánod.
2020. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!