Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Újrakezdés után mikor érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újrakezdés után mikor érdemes lefeküdni egymással?

Figyelt kérdés
Én vagyok a nő. Körülbelül fél éve szakítottunk, viszont nemrég felkeresett hogy nem szeretném-e vele újra megpróbálni. Idővel belementem, igazából nem veszíthetek vele semmit, maximum nyerhetek. Viszont ilyenbe még soha nem volt részem, és nem igazán tudom mikor kéne sort keríteni a szeretkezésre. Nyilván azért mert régebben is volt szexuális életünk, viszont azt sem szeretném hogy azt higyje hogy csettint egyet én meg ott termek előtte, sem azt hogy könnyen kapható vagyok. Leginkább ettől tartok. Férfiak, mennyire reális a gondolkodásom? Ti hogy vélekedtek erről? Vagy nyugodtan mehet ahogy eddig is, mintha mi sem történt volna? Ez számomra nagyon furcsa helyzet, így lehet hogy maga a kérdés h*lyén veszi ki magát, de tényleg elég tanácstalan vagyok. 19/n

2020. máj. 14. 19:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ugy csináld ahogy Te szeretnéd. Ha vágysz rá nagyon akkor miért is ne... ha vmi gátol akkor várj
2020. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy minden helyzetben az őszinteség a legjobb út. Nem feltétlenül a legkönnyebb, de hosszú távon egész biztosan a legjobb. Ne azon kattogj, hogy mit fog gondolni a másik. Egyszerűen csak tedd azt, ami jól esik, aztán majd kiderül, mi lesz belőle.
2020. máj. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan úgy gondolom, mint az első. Ha te úgy érzed szeretnéd, akkor mehet. Nincs konkrét idő kiszabva hogy mennyi idő alatt KELL megtörténnie, ha a másik fél nem tud várni az az ő baja, nem a tiéd.
2020. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:) igazából én már lefeküdnék vele mert kívánom, csak attól tartok hogy ezzel elronthatok vagy elsiethetek valamit
2020. máj. 14. 20:11
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Nézd, szerintem ezek az újrakezdéek a szexről szólnak. Épp egyikőtöknek sincs kivel szexelni, de ki vagytok éhezve. Ilyenkor szokás előhalászni a tarsolyból az exeket. Szerintem ebbe ne láss bele többet. Ha belemész, lesz pár szuper éjszakátok, aztán ugyanúgy előjönnek a régi problémák. Ha nem fekszel le vele, akkor majd megy a következő exhez szerelmet vallani.
2020. máj. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Savlekotő ***** válasza:
71%
Sajnos egyet értek az előzővel..
2020. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Most magam ellen szólok, úgyhogy remélem sose lesz dolgunk egymással :D


Én várnék vele. Néhány hét és a reakciójából látni fogod, hogy csak ezért akar e békülni.

De ettől függetlenül is többre fog tartani, ha nem egyből adod meg magad.

2020. máj. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ezt én máshogy látom, mert szakításunk után egy másfél hónapra rá már beszéltünk egymással egészen addig a napig amég ezt megírta, és mindig is éreztem rajta mintha nem egészen lenne túl az egészen.

Sokszor írt rám, volt hogy szinte minden nap felkeresett és kereste a társaságomat. Emiatt éreztem úgy, hogy nem feltétlen kellene elzárkóznom attól hogy újra megpróbáljuk. Ha csak fél év után semmi előzmény nélkül rámírt volna hogy újrakezdhetnénk, akkor én is a szex miatt gyanakodnék. Átbeszéltük a problémákat, tudom hogy nem tudjuk őket eltörölni viszont igyekszek/igyekszünk rajta tudatosan javítani és azokat újból nem elkövetni.

Köszönöm az eddigi összes választ:)

2020. máj. 14. 23:06
 9/17 anonim ***** válasza:
42%
19 evesen eszembe sem jutna az ujrakezdes.
2020. máj. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Az ilyen kioktató jellegű kommentekre nem vagyok kíváncsi, nem ez volt a kérdésem... Én majd azt el tudom dönteni hogy kinek adok esélyt és kinek nem, főleg hogy bármiféle háttérismeret nélkül okoskodsz.
2020. máj. 16. 13:22
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!