Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú egy átlagos képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú egy átlagos képet kér egy lánytól, akivel egyébként régóta ismerik egymást, az mit jelent ?

Figyelt kérdés
2020. máj. 15. 08:44
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Azt hogy a következő kérése lehet akt lesz.
2020. máj. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Hogy képbe lesz
2020. máj. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
A következő puncis lesz, vagy szerelmes.
2020. máj. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Azt, hogy nem akar szexchatelni (még), de szeretne egy olyan képet, amit neki készítettél.
2020. máj. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Lehet, hogy így számára olyan, mintha mindig vele lennél. Nem indokolta semmivel sem a kérését? És te sem kérdezted meg, hogy miért kell ez neki?
2020. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Azért kéri, mert facebookon csak beállított képek vannak és nem névre szóló. Azért kér, mert jó érzés, ha valaki egy névre szóló képet küld a másiknak. Szerelmes beléd.
2020. máj. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem jelenthet sok mindent. Én arra tippelek, hogy olyat kér, amin természetes vagy, amit úgy kattintasz magadról egy átlagos napodon, ahogy épp akkor kinézel. Nem beállított, nem nagyon kikent-kifent.
2020. máj. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Vagy csak akar rólad egy olyan képet, vagy előkészíti a terepet és a következő kéráse már nem csak egy sima kép lesz.

Mi ismerjük? Nem.

2020. máj. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
Én néha kérés nélkül is kaptam. Mert jóbarátként mondjuk 2 éve nem láttuk egymást a távolság miatt, néha volt képcsere. Mondjuk én szerelmes lettem, de nem volt köztünk semmi romantikus kapcsolat, csak baráti :)
2020. máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
49%
azért ker mert kiváncsi ra hogy ugyanolyan jól nézel-e ki mint akkor
2021. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!