Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök a féltékenységtől!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök a féltékenységtől! Éreztél már így? Ülök a buszon mellettem volt egy szabad hely, leült egy csaj, a csaj pasija állt.

Figyelt kérdés
Először rám nézett a pasi, aztán a nő folyamatosan figyelt engem,hogy mikor nézek rá a pasijára, miközben nekem még csak az esetem sem volt, a nő meg persze bűn ronda volt hozzám képest.Legszívesebben orrba töröltem volna, mert annyira idegesített a bámulása, majdnem egy órán keresztül.
2010. júl. 29. 16:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Irigylem a problémáidat.
2010. júl. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
66%
^
2010. júl. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem csak a helyedet akarta :S
2010. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%
és mért te lennél féltékeny?
2010. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
90%
Hát engem is idegesített volna, ha a buszon mellettem ülő ember 1 órán keresztül bámul engem, én megértelek. De azért nem kell belőle nagy ügyet csinálni :)
2010. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező magától a féltékenységtől őrül meg, nem attól, hogy ő maga féltékeny.
2010. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, h én maradtam le valamiről... de ez miért FÉLTÉKENYSÉG? Ez simán frusztráció, mert bámultak téged.
2010. júl. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy annak a "bűn ronda" csajnok jobb természete van, mint neked....
2010. júl. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Ha csúnya akkor csúnya, ha valaki szép azt is megmondom ha nem azt is, és hidd el nekem is jó természetem van, de ez akkor is annyira idegesítő, már majdnem elkapott a nevetőroham, közben meg zenét hallgattam áhh :) LOL
2010. júl. 29. 16:27
 10/19 anonim ***** válasza:
52%
gondolom azért bámult(ha bámult) hogy add át a helyet a pasijának :D amúgy meg látod bűn ronda és mégis van barája :))) te meg csak puffogsz idegenekre. kicsit szánalmas.
2010. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!