Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a szituáció...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a szituációban? Ismerkednétek?

Figyelt kérdés

A lényeg megismerkedtem egy fiúval a vírus alatt egy ismerős által, de mi még nem találkoztunk.

Ő sem megy sehova és én sem megyek sehova.

Kb 1-2 hónapja írogatunk. Eleinte nyitott volt már alig várta, hogy találkozzunk ma meg már alig alig beszélünk. Viszont már kezd elegem lenni. Nem erőltetni akarom magamat rá, de teljesen más ember volt mikor megismertem. Kedveltem benne, hogy ennyire akar engem és ennyire érdeklődik,mostanában ez szinte teljesen elveszett. Nem akarom viszont emiatt visszautasítani, mert egyrészt ez normális, hogy egy idő után már enyhe a lelkesedés + nem akarok azzal az érzéssel találkozni, hogy mi lett volna ha.

Viszont előjött bennem azaz érzés,hogy teljesen lefoglal ez a kapcsolat és elég sokszor sírok is emiatt a helyzet miatt.

Talán ha beszélhetnék más fiúkkal lehet újra kicsit visszahozná az elveszett nőieségemet/önbizalmamat. Nem akarok mással randizni, csak beszélgetni, ismerkedni. Szerintetek így ismerkedős időszakban etikus ennyi idő után? Ő elvileg nem ismerkedik senkivel. De én már nagyon szeretnék ezek miatt, mert teljesen becsavarodtam miatta. Ti mit tennének?


2020. máj. 15. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a szituban vagyok, en sem tudom mit tegyek :(
2020. máj. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem találkoztok? Sétálni minden további nélkül elmehetnétek.
2020. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Először is nálad problémák vannak, azokkal érdemes törődni. Nem találkoztatok, nem volt köztetek semmi, és mégis úgy kötődsz hozzá, olyan hatással van rád, ami eléggé jelzi hogy dolgoznod kéne magadon. Te is leírod hogy az érzés hiányzik hogy valakinek kelljél és számíts, tehát magadtól ezt a helyzetet nem tudod megteremteni. Segíteni fog a más palikkal való dumálgatás, de a problémát nem oldja meg, csak elkened vele. A visszajelzésektől való függéseddel kellene valamit csinálni és hogy azok nélkül mekkora hiányt, jelentéktelenséget érzel. Ebből lesznek olyan hülyeségek, hogy mondjuk elfelejt jó éjszakát kívánni a pasid és sírva mész aludni, mondván már nem figyel rád és nem érdekled, biztos elege van belőled.


Ami az ezzel a sráccal való kapcsolatot illeti, szimplán arról van szó hogy hónapokig beszéltetek és semmi nem lett belőle, érthetően eléggé lelankadt az érdeklődés. Itt van a járvány, megmondta mindenki hogy ne most várja senki a csodát párkapcsolat-ügyben, mikor hetekig bevoltunk gubózva. Talán lassan lehet ilyen találkákat összehozni, de még mindig nem tudni mi lesz a vakcináig.

2020. máj. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha találkoznátok? Az minden kérdésedre választ adna. A lelkesedés alább hagyása, annak szól, hogy eddig csak írogattatok természetes, tovább kellene lépni.
2020. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hónapok óta udvarol egy üzenőfalnak. Persze, hogy megunja.

Miért írogattok ilyen rég óta? Legalább telefonra áttérhettetek volna vagy akár videóhívásra is. Sokkal személyesebbek ezek.


A te függőséged nem normális. Igen, kezdjél el másokkal is beszélgetni, mert nem jó ilyen needynek lenni.

2020. máj. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kellene találnotok valamit, ami előrébb vinné az ügyet, még ha esetleg nem is akartok találkozni. Ahogyan előttem is írták, valami fokozatosságot, nagyobb személyességet kellene belevinnetek a beszélgetésbe, mert így megragadtatok ott, hogy egymás gépének írogattok. Szerintem ha másokkal is elkezdenél beszélgetni, az nem sok mindent oldana meg, mert akkor meg másokhoz kezdenél el ugyanígy kötődni. Az kétségtelen, hogy a beszélgetések, levelezések során kialakulhatnak bizonyos érzelmek, viszont most már itt lenne az ideje annak, hogy dűlőre vigyétek a dolgot, és így meg lehetne látni, hogy valóban működne-e a dolog. Most egy elképzelt ember után vágyakozol, és túlságosan is beleéled magad valamibe, ami csak a "fejedben" létezik. Szerintem most első körben ezt az ügyet próbáld rendezni valahogyan, mert ha másokkal kezdenél el beszélgetni, valószínűleg ugyanúgy benned motoszkálna, hogy mi van, ha ő az, akire mindig is vártál. Itt van előtted egy lehetőség, amit vétek lenne elszalasztani. Próbáljátok meg egy kicsit fellendíteni a beszélgetést, és amint lehet, találkozzatok.
2020. máj. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam randin. Sétáltunk, kávéztunk, szóval egyetértek az előttem szólókkal, hogy ennyi még belefér, nem kell ennyire komolyan venni ezt a karantén dolgot. Ha én is kb 2 hónapig beszélgetnék valakivel tali nélkül, nekem is lankadna az érdeklődésem, meg lehet mással is beszélget nemcsak veled.
2020. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!