Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkednél olyan pasival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkednél olyan pasival aki 28 évesen már 10 éve alkoholista viszont leszokóban van?

Figyelt kérdés
csupaszív srác egyébként....
2019. dec. 2. 02:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csupaszív srácot találok tisztát is.
2019. dec. 2. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Társkeresőn, vagy hol? Ott nem. Ha megismerem személyesen és megszeretem, akkor vagyok olyan hülye, hogy belemenjek, ismerem magam ennyire. (Mondjuk nem tudom, mit jelent a "leszokóban". Három hete nem ivott? Vagy három hónapja?)
2019. dec. 2. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Én férfiként végigjártam már ezt az utat egy kapcsoltban.

Volt egy erősen drogfüggő volt a barátnőm. Voltak időszakai mikor nem csinálta hónapokig, de végül mindig visszaesett.

A függőség szerintem nem változtat azon hogy drog vagy alkohol, nő vagy férfi az illető.

A függő az függő.

Ennek tükrében (tudom, hogy férfiként nem kéne ide válaszolnom) én nagyon messziről kerülöm azokat az embereket akiknek valamilyen függősége van.

A környezetemben 10-ből 1-2 olyan függő volt aki le tudta tenni az anyagot vagy az alkoholt.

Ők is csak azért mert az orvos beparáztatta őket, hogy meg döglenek ha nem hagyják abba.

2019. dec. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Jaj Balázs! Már megint egy újabb felhasználónév?
2019. dec. 2. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Esélytelen.
2019. dec. 2. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen ismerősöm, 34 éves pali, ő 14 éves kora óta alkesz. Állítólag ő is leszokóban van, de hetente váltja a munkahelyét, nem bír lehúzni 1 hónapot se ugyanazon a helyen. Ilyen iszákos embereknél sajnos elsődleges gond a mentális betegség és nem is lehet velük együttélni.
2019. dec. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csupasziv, ja. Olvasd végig, miket írtál már erre az oldalra.
2019. dec. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem most jöttem le a falvédőről. 10 év alkoholizmus után nem lehet csak úgy jól lenni. Ebben nem hiszek. Küzdelmes, hosszú út vezetne a normális élethez még innen... Ha egyáltalán

...

2019. dec. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Múlt héten a karrier topikban épp azt fejtegetted, hogy jah nem sikerül párnaponta kora iszod magad..


Valami zavar van az erőben nálad.

2019. dec. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!