Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg létezik érdek házasság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg létezik érdek házasság?

Figyelt kérdés

Érdekelne egy pár dolog ezzel kapcsolatban.

Az egyik jó barátnőm összeházasodott a tunéziai barátjával én special kicsit elleneztem mert olvastam ,hogy az észak afrikai térségből jövő fiúk csak is kizárólag érdekből házasodnak.

Ő rendes srácnak tűnik én magam is többször találkoztam vele. Mikor a barátnőmmel tartottam Tunéziába.

Lehet,hogy csak én fújom fel mert tényleg aranyos. Csak ez a herce hurca is,hogy a fiú nem tud ide költözni mert vizum kell neki. Ami most a virus miatt nem is lehet. Azt mondták,hogy ebben az évben nw is számítson rá. Ez igaz?



2020. máj. 17. 02:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy te olvastál valamit, egyáltalán nem biztos hogy ők érdekből házasodtak össze. Fontos lenne tudni hogy mennyi ideje vannak együtt, mikor volt az eljegyzés? Mert teszem azt, ha már több éve együtt vannak akkor nem hiszem hogy érdekből történt a dolog.
2020. máj. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz is lehet és nem is, ezt majd az idő fogja el dönteni.
2020. máj. 17. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy jó pár éve találkozgattak már. Igazából olyanok válaszát várom akiknek tunéziai házastársa vagy ismerőse van ilyen. Köszi azért.
2020. máj. 17. 02:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen,akkor ha már pár éve tart akkor ez szerelem.
2020. máj. 17. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

A házasságok nagy része érdekházasság... Olyan mértékben szar kapcsolatokba házasodnak a legtöbben, hogy nem lehet érdeken kívül más mögötte. Jön a gyerek, le kell tenni valamit az asztalra, házassággal próbálják a kapcsolatot megjavítani, ezt várják el a szülők, már a szomszéd Marika is megházasodott, anyagi ok van mögötte stb stb. Nyilván ugyan így létező dolog azért házasodni, hogy állampolgárságot kapj.

De egy vízumért senki nem fog évekig találkozgatni valakivel. Kismillió elkeseredett nő van akinek tök mindegy csak vegye el valaki, vagy némi pénzért simán hozzámegy. Ha valaki csak vízumért akar házasodni az nem fog évekig randizgatni valakivel.

2020. máj. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szép lány egyébként és okos is. A fiú is elég jól néz ki nagyon passzolnak külsőre. Szóval nem hiszem,hogy érdekből történt volna.

De a fiú nagyon féltékeny, a barátnőm is de a fiú nagyon.

Nem is nagyon jön már sehova a barátnőm,otthon ül várja a férje hívását. Sajnálom őket egyébként ha ez egy igaz szerelem akkor nagyon.

2020. máj. 17. 02:39
 7/7 anonim ***** válasza:
25%
Mo.-n csak az van: vagy a mani (95%-ban), vagy a gyerek miatt (5%).
2020. máj. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!