Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan házasság ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan házasság ahol szüzen ismerik meg egymást a felek és 20-30 évet ugy leélnek, hogy nem csalják meg egymást? vagy ez illúzió? vagy soha nem derül ki?

Figyelt kérdés
2016. nov. 16. 10:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez nem kell feltetlenul hazassag. Ismerosomek ugy ismerkedtek meg, h a lany tuti szuz volt, a fiura nem mernek megeskudni, de szerintem neki sem volt tapasztalata es mar tobb, mint 15 eve egyutt vannak. Kozben osszehazasodtak es 4 gyerekuk van mar. egyikukbol sem neznem ki, h felrelepne; nagyon harmonikus a kapcsolatuk. De szerintem ez a ritka kategoria. Masik ismerosomek elso voltak egymasnak, aztan 10 evig tartott a dolog, m a srac felrelepett es tavaly el is valtak...
2016. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Persze hogy vannak. Régen alap volt, ma már ritka az igaz.
2016. nov. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ritka, de próbálsz bízni benne, hogy létezik ilyen. Én 25 voltam barátnőm 20 amikor mi összejöttünk lassan 2 éve leszünk együtt. Rosszul esne ha azt mondaná, tapasztalatot szeretne ki akarná élni magát, ezért legyen vége. Mi ugye nem így indítottunk megismerkedésnél, és másnak ismertem meg őt.

Szerintem aki erre hivatkozik egy kapcsolat lezárásakor, az hazudik.

Ha megcsalod/el akarod hagyni azt akkor is megtetted volna, ha előtte lett volna valakid, ez egy szar ürügy. Kaptam ilyen egyébként anno 16 éves lánytól, de rég is volt első szerelem :)

Persze abban a korban ez megint egy másik dolog, ő még tini. Mostani barátnőm 22 évesen pedig egy felnőtt nő.


Ez egy hosszú válasz lett, de azt akarom mondani, hogy bízni kell abban hogy létezik, különben fiatalon az emberek nem mernének ismerkedni, hogy jujj te ugye nem csalsz meg vagy lépsz majd le egy év múlva, hogy tapasztalatot akarsz gyűjteni?

Hát hogy nézne már ez ki, ha ilyentől rettegne mindig az ember...

2016. nov. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szüleim ilyenek, nagyon harmonikus kapcsolatban élnek már több mint 25 éve.


Mi már erről lecsúsztunk a párommal, de én mondjuk igen tapasztalatlannak és rutintalannak számítok (egy lapos kapcsolatom volt korábban, meg egy csírájában elhalt). Bízom benne, hogy sikerül majd ember módjára legyűrnöm a kényszert, ami a fűvel-fával baszásra késztet.

2016. nov. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tuti létezik olyan, hogy örökre csak egymást szeretik, és olyan is, ahol kiderül, és olyan is ahol nem...

Meg vannak olyan típusú kapcsolatok (nyitott kapcs), ahol nem számít megcsalásnak (szigorú szabályrendszer szerint), ha élvezetből mással is van szex.

2016. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!