Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszem neki, miért nem keres?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszem neki, miért nem keres?

Figyelt kérdés

Kissé gyerekes a kérdés, de értetlenül állok a dolog elott.

1 héttel ezelőtt és most hétvégén is beultunk baratnoimmel este. Mindkét alkalommal véletlenül osszefutottunk vele és a baráti tarsasagaval, odaultek hozzank. Mindkét alkalommal mi ketten külön beszélgettünk, elég nyilvánvaló volt, hogy bejovunk egymásnak.

Ami főképp tetszett, hogy nem csupán felszínes beszélgetés volt.


Az első találkozás után pár nappal beszéltünk egyszer, ő kezdeményezte, de aztán abba is maradt a beszélgetés, nem eroltettem, ne higgye azt, hogy nyomulok. Ezután hétvégén újra osszefutottunk ugye, és akkor még hosszabb ideig is voltunk együtt.


Tegnap direkt nem kerestem, hátha fog, de nem így lett. Irtam ma neki, beszéltünk kb 5 mondatot és ennyi.

Barátnője nincs egyébként.

Tudom, hogy 1000+1 oka lehet ennek, de tényleg értetlenül állok a dolog elott, mert valóban kölcsönös volt a dolog...

Akkor miért van ez?


2020. máj. 17. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető, hogy van kiszemeltje és valamiért ragaszkodik hozzá. Ezzel nem tudsz mit kezdeni. Aztán lehet, hogy csak barátkozott nem is akar kapcsolatot. Szimplán az is lehet, hogy mégsem tetszel neki és csak udvarias volt. Az is elképzelhető, hogy jelenleg elfoglalt, vagy éppen "kettőtök" dolgán agyal. Illetve lehet, hogy félénk. Akkor neked kell lépned. Bár a korod(tokat)nem írtad.
2020. máj. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

25 évesek vagyunk mindketten, azért is irtam, hogy tudom jól, hogy gyerekes kérdés..

Igazából ő a tudtomra is adta, hogy tetszem neki, mondta is. Valószínűleg igen, van más csaj.. köszönöm!

2020. máj. 17. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak beszélgetni akart, mást nem. Van ilyen.
2020. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért, mert tetszik valaki és szépnek tartom akár 1-2 összeülős alkalom adtán, nem biztos, hogy többet is akarnék a másiktól.

Aki érdekel és többre tart mint egy szép pofi az úgy is keres.

2020. máj. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2020. máj. 18. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!