Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem keres mindennap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres mindennap amikor tetszem neki? Vagy annyira azért mégsem kellek?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 01:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem ismerjük, úgyhogy nem tudhatjuk.


(Lehet mégse érdekled, lehet talált mást, lehet beszari.)

2017. dec. 3. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy csak megfektetne, és ezért tartja fent veled a kapcsolatot, de mégse annyira. Másrészről az is lehet, hogy attól hogy tetszel neki még nem te vagy a mindene, és van magánélete is.
2017. dec. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet, csak taktikázik.
2017. dec. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%

Miért neked kell ő? Te is ráírhasz nyugodtan néha..


Ismerek olyanokat akik halálosan szerelmesek voltak egymásba de nem mertek ráírni egymásra a végén mert tartottak a másiktól annyira félrement a kommunikáció.

Aztán mondtam nekik hogy telefonáljanak és minden megoldódott összeköltöztek azóta együtt..


Ezért néha az egyiknek meg kell törni a jeget lehet ő már sokszor próbálta és azt hiszi befagyott az óceán talán feladta.

2017. dec. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ti mindennap keresitek azt aki tetszik?
2017. dec. 3. 01:21
 6/14 A kérdező kommentje:
Nálunk csak 1-1 nap telik így el. De akkor sem értem ilyenkor pl hétvégén miért.
2017. dec. 3. 01:22
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is tetszik most egy kollega.

Én 21, ő 18 (diák munka). Alig egy hete ismerem. Pár mondatot beszéltünk. Nagyon megfogott.


Éppen csak ráírtam facebookon, hogy találkozzunk.

Kedves volt, de nem köszönt el a végén, és az utolsó kérdéseimre már nem írt vissza.


Ha írnék még neki, akkor szerintem csak elijeszteném, hogy itt hajtok mint egy ostoba kölök.

Majd, ha jobban megismerem. Többet beszélgetünk a véletlen folytán a munkában. Majd ha lesz témám is, akkor majd írok neki.

De csak úgy? Mert tetszik? hát... nem tudom.


Nem ismerjük egymást. Én kinyilvánítottam, hogy tetszik nekem. Mostantól a labda nála van. Ha szeretne találkozni, akkor én már elhívtam. De miért írnék neki még?


Mindegy :D rohadtul nem erről kérdeztél.

De semmit nem tudok a Te sztoridról.


De vedd így a választ: Nekem ő tetszik (és ezt valszeg ő is tudja), de nem írok neki minden nap, mert tartok tőle elijeszteném. Hagyom, hogy lassan ismerjük meg egymást.

2017. dec. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem a min dennap írásról van szó hanem arról hogy tudjad hogy tudja és tudod hogy tudatja veled és te is vele hogy vagytok egymásnak...És halad a dolog a továbblépés felé találkozások programok csók szex költözés tervek remények szrelem romantika.
2017. dec. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyéni hogy kinek mennyi az igénye. Van akinek óránként, nem viccelek. Nekem az jött be, hogy este találkozunk, nappal pedig egy-egy sor cset, vagy csak egy szmájli. Van akinek még kevesebb. De egyébként meg nagyon egyszerű megállapítani, hogy tetszel-e neki, Írjál akármi marhaságot neki. Ha elhív randira, akkor tetszel neki. Ha nem, akkor annyira nem.
2017. dec. 3. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lehet gyors még ez neki és idő kell .De mindenesetre keresd te is párszor lehet hogy csak kell egy jelzés neki is és hàtha felbátorodik .
2017. dec. 3. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!