Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan váljak talpraesettebbé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan váljak talpraesettebbé?

Figyelt kérdés

Annyira utalom, hogy mindig én vagyok, akik semmit nem értenek a világból. A kis szerencsétlen , aki gáz, semmim nincs én nem is lesz. Butának érzem magam az élethez is.

Akiknek egy barátja sincsen és nem kedveli senki, mert furcsa vagyok és nincs semmi önbizalmam.

Nem értenek semmihez.

Van 2 barátom, ők egy pár. És mindig náluk lógok, nekik saját életük van, annyi idősek, mint én. Nekik vannak barátaik, programjaik, keresik őket telefonon, mert az embereket érdekli, hogy mi van velük, illetve szükségük van rájuk. Mindenki kedveli őket. Én pedig egy senkinek érzem magam, akit senki nem keres, és nincs akit felhívjon. És ha hazamegyek csak még jobban szembesülnöm kell vele, hogy egyedül vagyok és senkit nem érdekel. Nagyon elegem van már ebből, de az önbizalomhiányom rányomja a bélyegét a kapcsolataimra az emberekkel.


2020. máj. 17. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Van egy járható út. Kezdj el szeretettel nyitni emberek felé. Csodálkoznék ha egy idő után még mindig nem lennének barátaid.
2020. máj. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért lennél szerencsétlen meg gáz? Próbálj meg barátkozni, ismerkedni emberekkel ahelyett hogy szomorkodsz.
2020. máj. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jajj hát nem tudom, hogy fiú vagy lány vagy és hogy mennyi idős, de ha kell egy "idegen" barát akkor nyugodtan írj nekem.:)

Rossz és szomorú volt ezt olvasni.


24L

2020. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!