Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert ereznek megvetest,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ereznek megvetest, utalatot a lanyok/nok az olyan fiukkal szemben, akik nem eleg magabiztosak, hatarozottak, karakanok, talpraesettek, ugyesek, erosek, edzettek, ferfiasak?

Figyelt kérdés
mi ez a melyrol arado duh,ami arra kenyszeriti oket,hogy szinte eltapossak,megalazzak,megszegyenitsek ezeket a fiukat es ha csak lehetoseguk nyilik ra,nagykepuen foldbe dongoljek az amugy is 0 ferfi onbecsulesuket?
2014. máj. 17. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Ilyen okosságokat magadtól találsz ki, vagy valaki segít?
2014. máj. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
meg ha csak kitalalnam...
2014. máj. 17. 15:20
 3/10 Mátranováki Fényevő ***** válasza:
11%
Valaki éhes..
2014. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha te is ilyen vagy akkor fordítsd át ezeket az alkalmakat arra, hogy kiállsz magadért.

Látom sok egyebet nem is érdemes mondani, ha ennyire meg vagy győződve a nők gonoszságáról.

2014. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Arany bogaram. Ne a Gyakoriból indulj ki, ez nem az élet. Ne olyanokhoz menj oda, akikről süt az ellenszenv irántad. Ha zavar, tegyél ellene. Vedd észre a szálkát a saját szemedben, ha másokéban a gerendát egyből kiszúrod.
2014. máj. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
akikről írsz, azok nem férfiak, hanem kisfiúk. ez van. ez egy ilyen játék. miért olyan nehéz kiállni magadért? mi olyan nehéz abban, hogy határozott legyél? szerintem semmi. akkor? lehet, hogy picsogás helyett inkább ezt kellene gyakorolnod.
2014. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj egy kis biológiát, öcsipók, és rájössz a válaszra :D Az ember is egy "állatfaj" úgy mond... Mi is szaporodunk , étkezünk, birtoklunk dolgokat, akár csak az állatok..
2014. máj. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Szergej55 ***** válasza:
0%
Akkor te most... egy vesztes vagy? Az eléggé nem frankó.
2014. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
7%
Én nem érzek dühöt csak sajnálatot, meg persze nem tekintem potenciális pasijelöltnek őket, de az alapvető emberi tiszteletet megadom.
2014. máj. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Nekem az önbizalomhiányos fiúk IS tetszettek annak idején.
2014. máj. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!