Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyre több szexuális tartalmú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több szexuális tartalmú álmom van az exbarátommal. Ez jelentheti azt, hogy tudat alatt még nem mondtam le róla? bővebben lent

Figyelt kérdés

Én szakítottam vele, kb 1 éve. És mostanában vannak ezek a nagyon erotikus tartalmú álmaim vele, egyre gyakrabban.(maszturbáláskor is sokszor bevillan a képe)

Lehet nem kellett volna szakítani vele, de abban az időszakban ezt tartottam jónak. Lehet a tudat alattim és a testem üzen ezzel, hogy nem kellett volna?

25N



2020. máj. 18. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legutóbb egy nálam kb. tíz évvel idősebb, kétgyerekes kolléganőmmel voltak erotikus álmaim. Jó nő, de na... Nem hiszem, hogy ez direkt üzenet lenne, mert az álmokban random mindenféle gondolatfoszlány felvillan. Viszont ha már maszturbálás közben, ébren és tudatosan is rá gondolsz, akkor lehetnek még benned elvarratlan érzelmi szálak.
2020. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A hormonjaid játszanak veled. Vele voltak szép élményeid anno, ezért ugrik be.

Ha majd lesz új barát, akkor már nem lesz ilyen képbeúszás.

2020. máj. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyre gyakrabban jönnek elő bennem ezek a dolgok irányába, pedig csak 3 hónapig jártunk. Sokszor eszembe jut, lehet elhamarkodottan szakítottam, kellett volna még adnom neki egy kis időt, nem ilyen hirtelen lezárni.
2020. máj. 18. 12:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj szerintem az álmoknak vannak jelentéseik, de azzal a részével is egyetértek amit az 1-es mondott. Akiknek ez a szakterülete sem nagyon tudják, hogyan működnek az álmok és az agyunk. Viszont ha te úgy érzed, hogy elhamarkodottan szakítottál az nem az álmaid miatt van hanem azért, mert te így érzed. Ezzel kapcsolatban a kulcs a te kezedben van. Megkeresheted és meglátod mi történik. Én ezzel mindig úgy voltam, hogy nyomják ezt a divatos felmelegítve csak a töltött káposzta jó dumát. De ha egyszer az ember úgy érzi. hogy adna valaminek még egy esélyt akkor bele kell vágni. Én a magam részéről nem akarnék állandóan a mi lett volna ha kérdésen agyalni. Ha belevágsz és nem működik megint akkor legalább nem tehetsz magadnak szemrehányást és nem lesz hiányérzeted sem, hogy nem tettél meg valamit félelemből, büszkeségből vagy bármilyen más okbó kifolyólag.
2020. máj. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Őszintén, félek még egyszer belevágni, mert tudom milyen sokat szenvedett szakítás után a fiú, a közös ismerősök által. Ha nem működne ismét, nem szeretném ezzel ismét bántani. Ez a fő oka, hogy nem keresem meg.
2020. máj. 18. 13:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha a fiúnak most nincs kapcsolata, akkor kapcsolatba léphetsz vele. Beszéljétek meg a régi problémáitokat. Definitív elhatározás előtt alaposan mérlegeljetek, aztán döntsetek. Ne rohanjatok az ágyba az első randevún, mert félresiklotok! Kezdjetek mindent elülről szép lassan, mérsékelten. Ha még az ismerkedésnél, azaz a régiek megvitatásánál váltok szét, akkor ez még nem szakítás, hanem eltávolodás nézetkülönbségek miatt.
2020. máj. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!