Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értessem meg vele, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg vele, hogy hagyjon lógva?

Figyelt kérdés
Hogy állítsam le a kiscsajt? Már nincs ötletem! Azt mondja, hogy legalább bszéljek vele, de őszintén szólva nem nagyon szeretnék senkivel sem beszélni! Ráadásul van barátja és ez egyáltalán nem hiányzik nekem, volt màr ilyenből problémám az is majdnem odavert a karieremnek, nem véletlenül nem szeretek kimozdulni, és tudom, hogy ha megkeresne a barátja nem bìrnám helyén kezelni a dolgokat! Előjön ilyenkor a halál sem èrekel csak a büszkeségem ne csorbuljom hozzáállásom, és megmondtàk a munkahelyemen, hogy az utolsó esélyemet már eljátszottam, és ha mégegyszer bajba kerülök vagy vissza élek az ott szerzett tudásommal akkor kalap kabát! Aki egy kicsit több tapasztalattal rendelkezikba nők terén, hogy lehet leállítani azt akit nem lehet?
2020. máj. 18. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Picit több információ, ha van barátja minek zaklat, egyáltalán mit akar mondani?

Amúgy minden fórumon tiltani, törölni kell, és nem kell vele találkozni.

2020. máj. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ezt többek között anyámnak is köszönhető, mivel egy helyen dolgoznak!

23 èves és elvileg meg szeretne ismerni, mert bejövök neki visznt én nem!

Röviden ennyi.

2020. máj. 18. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha arra nem hallgat ha azt mondod h nem szeretnél ismerkedni és semmit se tőle akkor jön a jatszmazas. Vagy durván elkuldod vagy a lelkébe tiporsz a külsejével vagy valamivel kapcsolatban. Bár ez révén ismeri anyud nem egy jó dolog, vagy a lejáratas: mennyj bele a kis játékába és mutasd a lehető legtaszitobb igénytelen és élettelen anyuci kisfia képet amit csak tudsz, ebből egy világ ömlik majd össze benne és magától lekopik.

De még mindig nem annyira tiszta a kép a helyzetről.

2020. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Anym beszélt rólam neki aztán franc tuduja mi megtetszett neki, bejelölt ismerősnek, madj mivel nem nagyom reagáltam neki anyámon keresztül tovább kérdezősködött, ő hála istennek megadta a telefonszámom, merthogy mlyen aranyos meg szép lány! Azután hívogatott végül felvettem és megkérdeztem mit szeretne, a6t mondta találkozni@ mondtam, hogy nem his
2020. máj. 18. 16:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Kizárt dolog, hogyha ezt egyenesen megmondod, hogy nem szeretnél vele ismerkedni, nem áll le valaki, akit látásból ismersz.

Mint #1-es, 3-as én is úgy gondolom, hogy lényeges információ hiányzik a történetből.

2020. máj. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bocs rànyomtam! Szóval mondtam, hogy nem hiszem, hogymeg szeretne ő ismerni, de hát nem igazàn hatotta meg, hogy elmondtam minden rosszat magamról még olyat is ami nem igaz! Bár megkell hagyni katartó ez becsülendő, de jó lenne ha máson gyakorolná ezt a tulajd9nságát!
2020. máj. 18. 16:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Szö szerint így mondtam, hogy men ismerkedem senkivel sem,mivel nem igazán van értelme az én gondolkodásmenetemmel ilyenbe belemenni!
2020. máj. 18. 16:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy hadjon???

Öcsém, téged sem az eszed miatt üldöz az a csaj...-.-“

2020. máj. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!